شهروندان اینترنتی برای به اشتراک گذاشتن عکسهای قله Phia Oac پوشیده از برف با یکدیگر رقابت می کنند

شهروندان اینترنتی برای به اشتراک گذاشتن عکسهای قله Phia Oac پوشیده از برف با یکدیگر رقابت می کنند

[ad_1]

صبح امروز یخ ها در جاهایی در کوهستان ظاهر شدند. در بالای Phia Oac – Cao Bang ، یخبندان سفید در جاده ها ، بسیاری از شهرک های لانگ پسر نیز یخ زده به نظر می رسند.

شهروندان اینترنتی برای به اشتراک گذاشتن عکس های یخ و برف که در بالای Phia Oac - Cao Bang 1 قرار دارد ، با یکدیگر رقابت می کنند

کمترین دما در ایستگاه اندازه گیری چونگ کینگ با دمای زمینه 1.3 درجه ثبت شد. در منطقه اوج Phia Oac ، در قلمرو Nguyen Bin ، دمای 2.4 درجه نیز ثبت شده است.

شهروندان اینترنتی برای به اشتراک گذاشتن عکس های یخ و برف که قله Phia Oac را پوشش می دهند - Cao Bang 2 با یکدیگر رقابت می کنند

قله Phia Oac – Cao Bang ، جاده پوشیده از یخ سفید است. عکس: FB

در 11 منطقه و شهر لانگ سون ، دمای زمینه نیز کم است. درختان ، چمن ها ، خانه ها و کارهای ساختمانی به رنگ سفید پوشانده شده بود.

شهروندان اینترنتی برای به اشتراک گذاشتن عکس های یخ و برف که قله Phia Oac - Cao Bang 3 را به اشتراک می گذارند با یکدیگر رقابت می کنند

عکس: FB

براساس مرکز ملی هواشناسی و هیدرولوژی ، صبح امروز (2 ژانویه) هوای سرد که بر کشور ما تأثیر می گذارد به تدریج در حال ضعیف شدن است.

پیش بینی: در طول روز و امشب (2 ژانویه) در استانهای مرکزی شمالی و شمالی همچنان سرد و مضر خواهد بود (کانون آسیب رساندن سرما در Cao Bang ، Bac Kan ، Lang Son ، Ha Giang. ، Tuyen Quang ، Lao Cai متمرکز است) ، ین بای) ، کمترین دما در امشب حدود 10-7 درجه ، کوهها 3-6 درجه ، مناطق کوهستانی کمتر از 1 درجه و یک فرصت عالی برای سرما و یخبندان است. نمک (کمترین دما در شب و اوایل صبح مشاهده می شود).

شهروندان اینترنتی برای به اشتراک گذاشتن عکس های برف پوشیده شده در بالای Phia Oac - Cao Bang 4 با یکدیگر رقابت می کنند

عکس: FB

در شمال آفتابی و Thanh Hoa و Nghe An با بیشترین دمای روزانه 16-19 درجه است. در استانهای مرکزی مرکزی امشب هوا با کمترین دما 14-17 درجه سرد است. در استانهای شمالی منطقه جنوب مرکزی هوا سرد است. کوه مرکزی شب ها و صبح زود سرد است.

شهروندان اینترنتی برای به اشتراک گذاشتن عکس های یخ و برف که قله Phia Oac را پوشش می دهند - Cao Bang 5 با یکدیگر رقابت می کنند

عکس: FB

منطقه هانوی: روز آفتابی ، شب بارانی ، هوای سرد ، سرمای آسیب رسان با کمترین دما در حدود 7-10 درجه امشب ، بالاترین درجه حرارت امروز محبوب 17-19 درجه است.

شهروندان اینترنتی برای به اشتراک گذاشتن عکس های برف پوشیده شده در بالای Phia Oac - Cao Bang 6 با یکدیگر رقابت می کنند

محصولات در Lang Son راکد هستند ، بسیار چشمگیر به نظر می رسند. عکس: TP

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *