شما مادر اشتباه هستید

شما مادر اشتباه هستید

[ad_1]

مطابق با قانون و خوانندگاندر ساعت 11:45 صبح روز 7 ژانویه ، هنگامی که آنها در حال رانندگی از طریق منطقه بتکده Khanh Long در کمون La Son ، محله Binh Luc ، Hanam بودند ، ناگهان کودکان را در نزدیکی منطقه دروازه معبد گریه کردند.

هنگامی که آنها برای بررسی آمدند ، مردم پسری را دیدند که در عرض چند روز متولد شده بود و در هوای بسیار سرد او را در نزدیکی دروازه بتخانه هان لانگ نگه داشتند.

پسر تازه متولد شده متروکه در نزدیکی دروازه معبد با یادداشت:

چندین لباس بچه گانه و یک نامه دست نویس در کوچه بود. مادر با محتویات زیر به معبد فرستاد:

شما مادر اشتباه هستید ، نمی توانید فرزندان خود را تربیت کنید. من می دانم که این یک گناه نابخشودنی است ، اما معلم ، من چاره ای ندارم.

من نمی توانم از کودکم حمایت کنم زیرا نمی دانم پدر من کیست. لطفا این کودک را دوست داشته باشید. پسرم دوست دارد به در بودا تکیه کند … و آدم خوبی شود ، نه مثل گشت و گذار در حومه شهرها … ببخشید پسرم ، وقتی بزرگ شدم حرفهایم را می دهم که مریض هستم و دیگر نیستم در جهان. معلم

بلافاصله پس از کشف حادثه ، مردم و راهبه های معبد کودک را به داخل بدن بردند تا گرم شود و ماجرا را به مسئولان شهرداری لا سون گزارش دهند.

پسر تازه متولد شده متروکه در نزدیکی دروازه معبد با یادداشت:

با توجه به او فام آن توان ، رئیس کمیته مردمی کمون لا سون ، منطقه بینه لوک ، استان ها نام ، گفت که دولت محلی در حال ارسال یک اطلاعیه برای یافتن بستگان برای یک پسر تازه متولد شده متروکه در دروازه معبد است.

وزن پسر بچه در حدود 3.6 کیلوگرم است ، سلامتی طبیعی است. در حال حاضر ، مقامات کمون نوزاد را برای مراقبت از او به راهبان و راهبه های بتکده خان طولانی تحویل داده اند.

پسر تازه متولد شده متروکه در نزدیکی دروازه معبد با یادداشت:

به عنوان یک قاعده ، ما کودک را برای مراقبت و تربیت به معبد خواهیم برد. بعد از 15 روز ، اگر افراد بستگان کودک نباشند که آنها را ببرند ، در صورت لزوم مراحل پذیرش کودک را انجام خواهیم داد.“، گفت آقای طوان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *