شاگرد Binz ، R. Tee ، با اعتراف به اشتباه قرار گرفتن در معرض دوست دختر سابقش كوانگ های

شاگرد Binz ، R. Tee ، با اعتراف به اشتباه قرار گرفتن در معرض دوست دختر سابقش كوانگ های

[ad_1]

اخیراً ، کاربران این شبکه اخباری را منتشر کرده اند که دوست دختر سابق او کوانگ های – هوین آن به طور مخفیانه با یکی از دانش آموزان Binz – R. Tee ملاقات کرده است. نه تنها این ، عکس ، که قرار است Huynh آنه باشد ، با R.ee گرفته شده است ، در دست دوست دختر سابق این رپر مرد نیز توزیع شده است.

دانش آموز Binz ، R. Tee ، با اعتراف به اشتباه قرار گرفتن در معرض دوست دختر سابقش Quang Hai 1 ، یک انجمن تاسف را منتشر کرد.

دانش آموز Binz R. Tee با ابراز اعتراف به اشتباه فاش شدن برای دوست دختر سابقش Quang Hai 2 ، یک انجمن تاسف منتشر کرد

Huynh Anh شواهدی از قدمت دانشجویان Binz را فاش کرد. عکس اینترنتی

در برابر این سر و صدا ، R.Tee رسما صحبت کرد. رپر مرد از آنچه اتفاق می افتد ابراز پشیمانی کرد: “اقدامات غیرقانونی که تی انجام داد بسیار زیاد بود و همه باعث شد او نتواند او را ببخشد و تصویر بد تی بر بسیاری از علاقه مندان و حتی هم تیمی های او تأثیر گذاشت.

دانش آموز Binz ، R. Tee ، با اعتراف به اشتباه قرار گرفتن در معرض دوست دختر سابق خود Quang Hai 3 ، یک انجمن تاسف منتشر کرد.

R.Tee در حال حاضر برای سر و صدا عذرخواهی می کند. عکس اینترنتی

من از شما معذرت می خواهم زیرا تصویر زشت من انتظارات استاد را از بین برده و برادران را نیز تحت تأثیر قرار داده است … “.

پیش از این ، عصر روز 30 دسامبر ، انجمن علیه Huynh Anh داستانی را منتشر کرد که قرار بود یکی از دوستداران سابق R. Tee باشد ، وقتی کسی عکسی از Huynh Anh را که با R گرفته شده بود ارسال کرد ، ابراز ناامیدی کرد: “برای من عکس بفرست ، خوشحال باش. عاشق دختران کوچکی باشید که فقط در تاریکی می ایستند و احساسی را که من تجربه کرده ام درک می کنند.

با مشاهده این تصویر ، کاربران آنلاین بر این باورند که Huynh Anh کسی است که عکس خود را با دانش آموز خود Binz برای دوست دختر سابق رپر برای ادعای “حاکمیت” فرستاده است. دیگران اظهار داشتند که کسی “ناراضی” است ، بنابراین آنها به دوست پسر سابق R.Tee گفتند.

دانش آموز Binz ، R. Tee ، با اعتراف به اشتباه قرار گرفتن در معرض دوست دختر سابق خود Quang Hai 4 ، یک انجمن تاسف منتشر کرد.

Huynh Anh آشکارا از R.Tee پشتیبانی می کند. عکس اینترنتی

قبل از آن ، Huynh Anh دوست یک بازیکن با استعداد Quang Hai بود. این دو عاشقی پر سر و صدا و رسوائی را با شیمی زیادی سپری کردند. پس از جدایی ، ناگهان مظنون به هوین آنه به عنوان سیزدهمین کودک زودیاک بود که با مردی که دوست دختر دارد ، معاشقه می کند. با این حال ، قبل از این اطلاعات ، دوست دختر سابق کوانگ های انتخاب کرد که ساکت باشد.

>> همچنین مشاهده کنید: فام تان تائو متأسفانه در مورد وضعیت دشواری که نمی تواند وانگ کوانگ لانگ را به خانه بیاورد صحبت می کند

خداحافظی از کوانگ های ، ناگهان هوین آن به عنوان “بادبادک ملاقات باد” ظاهر شد. اخیراً ، عشق سابق کوانگ های نیز با هیجان آپارتمان تازه خریداری شده خود را به نمایش گذاشت. و از قضا ، این آپارتمان نزدیک به جایی است که وی کوانگ های را خریداری کرده است. اتفاقی که باعث شد شبکه نتواند شک کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *