شانس بردن تیم یورو 2020 پس از چرخش 1: مدافع عنوان قهرمانی پرتغال توسط بوک ساز دست کم گرفته می شود

شانس بردن تیم یورو 2020 پس از چرخش 1: مدافع عنوان قهرمانی پرتغال توسط بوک ساز دست کم گرفته می شود

[ad_1]

ایتالیا اگرچه از امتیاز بالایی برخوردار نیست ، اما مطمئناً تیمی است که در EURO 2020 بیشترین تأثیر را دارد. تیم آتزوری در گروه A 2 پیروزی کسب کرد تا به زودی برای ادامه بلیط برنده شود ، 6 گل به ثمر رساند و هیچ گلی دریافت نکرد. با این حال ، حریفان ایتالیا قیمت بالایی ندارند ، بنابراین شانس قهرمانی معلمان و دانشجویان مانچینی 1/7 است.

در همین حال ، پرتغال ، مدافع عنوان قهرمانی ، حتی در دیدار افتتاحیه یک پیروزی پرگل با نتیجه 3-0 برابر مجارستان به دست آورد. با این حال ، این مسابقه ای بود که در آن رونالدو و هم تیمی هایش 84 دقیقه طول کشید تا یک گل برای غلبه بر بن بست به ثمر برسانند. بنابراین ، این سازنده کتاب Selecao را از نظر توانایی دفاع موفقیت آمیز از قهرمانی ، همچنان رتبه 4 را به خود اختصاص داده است.

شانس بردن یورو 2020 پس از چرخش 1: مدافع عنوان قهرمانی پرتغال توسط بوک ساز 1 دست کم گرفته می شود
شانس پیروزی در یورو 2020 پس از چرخش 1: مدافع عنوان قهرمانی پرتغال توسط بوک ساز دست کم گرفته می شود

شانس قهرمانی معلمان و دانشجویان سانتوس فقط 7/1 است

در رده بالاتر از پرتغال بلژیک با شانس 1/6 قرار دارد. لوکاکو و هم تیمی هایش رقابت های یورو را با پیروزی پرشور 3 بر صفر مقابل روسیه آغاز کردند ، اگرچه این مسابقه ای بود که در آن مربی مارتینز به دلیل مصدومیت سرویس ستاره شماره یک کوین دی بروین را نداشت. شیاطین سرخ طی چند سال گذشته شماره 1 رنکینگ فیفا بوده اند و این فرصتی برای آنها خواهد بود تا برچسب “پادشاه بدون تخت” را کنار بگذارند.

شانس بردن یورو 2020 پس از چرخش 1: مدافع عنوان قهرمانی پرتغال توسط بوک ساز 2 دست کم گرفته می شود
بلژیک در برابر روسیه قدرت نشان داده است.

شکست “شیاطین سرخ” در جام جهانی 2018 دومین تیم انگلیس از نظر احتمال پیروزی با ضریب 5/1 است. “سه شیرها” در یورو امسال با پیروزی یک بر صفر مقابل نایب قهرمان جام جهانی کرواسی آرام شروع کردند.

مربی ساوت گیت دارای با استعدادترین گروه بازیکنان در سالهای اخیر در کشور مه آلود است. ناکامی های پی در پی در تورنمنت های مهم باعث شده انگلیس دست کم گرفته شود.

شانس پیروزی در یورو 2020 پس از چرخش 1: مدافع عنوان قهرمانی پرتغال توسط خانه 3 دست کم گرفته می شود
شانس بردن تیم یورو 2020 پس از چرخش 1: مدافع عنوان قهرمانی پرتغال توسط بوک ساز دست کم گرفته می شود

فرانسه همچنان با شانس 1/4 (تنظیم 1 به 4) توسط بوک سازها درخشان ترین نامزد قهرمانی است. “Les Bleus” قدرت باارزش ترین تیم EURO امسال را نشان داد ، زمانی که آنها “Tank” آلمانی را با 1: 0 از Allianz با تنها گلی که از گل های خانگی Hummels حاصل شد ، شکست دادند.

این مسابقه ای بود که در آن معلم و مربی دیدیه دشان بازی قانع کننده و کاملاً شگفت انگیزی را مقابل “تانکا” به نمایش گذاشت. در مقابل ، شکست برابر “خروس گولوآ” باعث شد تیم ملی آلمان دیگر ارزیابی نشود ، شانس توانایی قهرمانی معلمان و شاگردان مربی یوآخیم لوو فقط 1/11 بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=ec50l6VyKOA

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *