س ofال “دروغ” Hoai Lin دوباره هنگامی مطرح شد که او عکسی از یک کمدین مرد را که در میان بیماری در حال آویز بود ، فاش کرد.

س ofال “دروغ” Hoai Lin دوباره هنگامی مطرح شد که او عکسی از یک کمدین مرد را که در میان بیماری در حال آویز بود ، فاش کرد.

[ad_1]

اخیراً ، رسانه های اجتماعی همچنان تصویر هوی لین را که در حین بیماری در خانه یکی از دوستان خود پنکیک می پزد ، به چالش می کشند. به عبارت دقیق تر ، در صفحه شخصی این دوست در 15 اکتبر سال 2020 – همان روزی که هوی لین گفت که او روی میز عمل دراز کشیده است ، لحظه ای بی دغدغه کمدین مرد ظاهر شد.

سوال
سوال
MXH دوباره تصویر Hoai Linh را در روز درمان با نشاط به هم زد. عکس: اینترنت

پیش از این ، هوی لین در ویدئویی درباره ناتوانی در پرداخت پول خیریه گفت که در 15 اکتبر سال 2020 ، وی مجبور شد در بیمارستان بستری شود تا تحت سرطان تیروئید تحت عمل جراحی قرار گیرد. وی سپس در 19 اکتبر به پرتودرمانی ادامه داد و برای درمان و مراقبت های بهداشتی به مدت 2 هفته در خانه استراحت کرد.

به این ترتیب ، تصویر متحرک کاملاً در تضاد با عنوان قبلی Hoai Linh است. این باعث می شود جامعه از صحت گفته های این کمدین مرد گیج شود.

س ofال

با این حال ، هنوز نمی توان این مورد را رد کرد که هوآی لین توسط برخی افراد مورد حمله قرار گرفته ، عکس ها و فیلم ها به منظور حذف نام وی بریده شده است. بنابراین ، این تصاویر فقط مشکوک هستند و نمی توانند موارد زیادی را تأیید کنند.

هنگامی که او عکسی از یک کمدین مرد را که در وسط بیماری خود را حلق آویز کرده است ، کشف کرد ، سو susp ظن
ظاهر هوآی لین در مراسم افتتاحیه فروشگاه پس از تنها چند روز پرتودرمانی مردم را به حرکت وا داشت. عکس: اینترنت

پیش از این ، تصویر هوی لین در رویدادی که مدرسه را در 24 اکتبر افتتاح کرد. بسیاری از مردم نمی توانستند جای تعجب داشته باشند که تنها پس از چند روز درمان ، کمدین مرد موفق شد با خوشحالی در این مراسم ظاهر شود. علاوه بر این ، سلامتی و روحیه او هنوز هم بسیار خوب است. در حال حاضر ، هیاهوی زیاد پیرامون هوی لین و صداقت اشتراک در بین مردان کمدی هنوز بسیاری از افراد بدبین را برانگیخته است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *