سوپرمدل مین تو فقط در یک جزئیات شواهدی از ازدواج را فاش کرد؟

سوپرمدل مین تو فقط در یک جزئیات شواهدی از ازدواج را فاش کرد؟

[ad_1]

مین تو یک سوپرمدل متولد 1991 است. وقتی خیلی زود وارد حرفه مدلینگ شد ، در سال 2013 در مسابقات سوپرمدل در ویتنام مدال نقره را به دست آورد و در رقابت برای مدل برتر بعدی در آسیا 2017 نایب قهرمان شد. برنامه های بی شماری مانند مربی The Face Vietnam 2017 و The Look Vietnam 2017.

سوپرمدل مین تو فقط در یک جزئیات شواهدی از ازدواج را فاش کرد؟  اولین

در طول 10 سال کار به عنوان یک حرفه ، Min Tu به دستاوردهای بسیاری دست یافته و به گرانترین مدل نمایش امروز تبدیل شده است. عکس: اینترنت

اخیراً مین تو از به اشتراک گذاشتن یک حرکت عجیب در اینستاگرام متعجب شد. وی برای درخواست گواهی وضعیت تأهل به مقامات مراجعه کرد. روی کاغذ ، یک تأیید وجود دارد “برای ازدواج با کسی ثبت نشده است.” نه تنها این ، او همچنین برای نوشتن وضعیت موجود یک حالت افراطی نوشت: “منتظر چی هستی؟”

این تصویر به سرعت جامعه آنلاین به ویژه طرفداران را گیج کرد. زیرا غالباً از سند ازدواج برای ثبت ازدواج یا اهداف دیگر استفاده می شود. در ازدواج ، برای ازدواج هر دو طرف باید وضعیت مجردی خود را تعیین کنند تا تأیید شود.

سوپرمدل مین تو فقط در یک جزئیات شواهدی از ازدواج را فاش کرد؟  2

مین تو رفت تا وضعیت تأهل خود را تأیید کند. عکس: FBNV

با این حال ، تصدیق وضعیت تأهل برای مقصود دیگری نیز مورد استفاده قرار می گیرد که تعیین اموال تشکیل شده قبل یا بعد از ازدواج ، انجام مراحل انتقال ، دادن ، … با توجه به حقوق مالک است. کاربری زمین

این باعث کنجکاوی جامعه آنلاین می شود ، بسیاری از مردم تصور می کنند که این سوپرمدل خوشحال خواهد شد ، زیرا اگر او به سادگی املاک تشکیل شده قبل یا بعد از ازدواج را شناسایی کند ، مین تو نیازی به افزودن نماد قلب با نوار وضعیت نخواهد داشت. تایلندی: “افتخار شما” (ترجمه تقریباً: افتخار شما).

مین تو هنوز توضیحی نداده است. در همین حال ، جامعه آنلاین هنوز در جستجوی اطلاعات بیشتر درباره آن عکس پنهان این سوپرمدل “جوش” دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *