سون یه جین رسما اعتراف کرد که با هم قرار گذاشته ، با شیرینی به هیون بین اعتراف کرد

سون یه جین رسما اعتراف کرد که با هم قرار گذاشته ، با شیرینی به هیون بین اعتراف کرد

[ad_1]

امروز صبح (1 ژانویه 2021) ، دیسپچ به طور رسمی شواهدی از هیون بن – سون یه جین را منتشر کرد که پس از امتناع های زیاد رخ می دهد. طبق این روزنامه محبوب ، این زوج پس از بازی در لندینگ در انگلیس و ملاقات رسمی 8 ماهه ، با یکدیگر احساس دوستی کردند.

سین یه جین رسماً اعتراف کرد که با هیون بن قرار می گذاشت و با خجالت دوست خود را ابراز می کرد

معلوم شد که هیون بن و پسرش یه جین با هم قرار می گذارند.

در اوایل بعد از ظهر ، هر دو شرکت مدیریت اطلاعات مربوط به آشنایان را تأیید کردند و انتظار حمایت و برکت عمومی را داشتند. در میان اخبار حاشیه ای ، هواداران رسماً برای جلب توجه حرکت کردند.

Son Ye Jin رسماً اعتراف كرد كه با هيون بن قرار دارد و با خجالت به دوستش اعتراف كرد 2

سین ی جین رسماً اعتراف کرد که با هیون بن قرار می گذارد و با خجالت دوست خود را ابراز می کند 3

شرکت های مدیریت هر دو اعتراف کردند.

بر این اساس ، “خواهر زیبا” با انتشار عکسی از یک سبد گل و نامه ای طولانی ، تأیید کرد که رابطه عاشقانه حتی از افتخار اینکه مرد خوبی پیدا کرده پشیمان نیست.

“سال جدید آغاز شده است. من برای اولین بار با شخصی و نه شغلی به شما ظاهر می شوم. چرا این خجالت آور است؟ هوم … بله ، درست است ، هاها ، اوه … من نمی دانم چه بگویم ، اما فکر می کنم هنوز باید چیزی به شما بگویم ، احساس خیلی خجالتی و عجیبی دارم.

از اینکه با افراد خوبی ملاقات کردید متشکرم و سعی می کنم به خوبی از خودم مراقبت کنم. من همیشه عشق و پشتیبانی همه را در این قلب نگه می دارم. امیدوارم چیزهای خوب بیشتری در سال جدید وجود داشته باشد. همه از سلامتی شما مراقبت می کنند “، Son Ye Jin در صفحه شخصی خود می نویسد.

سون یه جین رسماً اعتراف کرد که با هیون بن قرار می گذاشت و با خجالت به دوستش اعتراف کرد 4

حرکت به رسمیت شناختن Son Ye Jin نظر هواداران را به خود جلب کرد.

اگرچه نام آن عزیز مشخص نیست ، اما همه می دانند که بازیگر زن در مورد هیون بن – عشق قدیمی Song Hye Kyo – صحبت می کند. بسیاری از طرفداران بارها و بارها برای این زوج صلوات فرستاده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *