سونگ هی کیو قبل از ازدواج با سونگ جونگ کی در آخرین “صفحه تخت” حفر شد

سونگ هی کیو قبل از ازدواج با سونگ جونگ کی در آخرین “صفحه تخت” حفر شد

[ad_1]

زیبایی Song Hye Kyo که به عنوان زیبایی بهترین زیبایی طبیعی کره شناخته می شود ، همیشه سبک خود را حفظ کرده و مورد علاقه اکثر مخاطبان قرار گرفته است. ظاهر او در بسیاری از رویدادها همیشه توجه بسیاری را به خود جلب می کند ، فارغ از اینکه چه لباسی بپوشد.

به تازگی ، یک سری از لحظات زیبای Song Hye Kyo 8 سال پیش در مراسم اهدای جوایز تلویزیونی “کنده شده” و باعث تحسین مردم شده است. در همان سال ، این بازیگر افتخار کسب بالاترین جایزه را برای بازی در فیلم باد زمستان امسال دریافت کرد. لازم به ذکر است که زیبایی او 8 سال پیش هیچ تفاوتی با زمان حال ندارد.

Song Hye Kyo قبل از ازدواج با Song Joong Ki 1 در آخرین
Song Hye Kyo قبل از ازدواج با Song Joong Ki 2 در آخرین
سونگ هی کیو 8 سال پیش زیبا بود

این زیباست ، اما فیزیک Song Hye Kyo باعث می شود مردم وقتی حلقه ای “صاف” در عکس های کناری نشان می دهد ، “جای خود را” بدهند. پیش از این ، همسر سابق سونگ جونگ کی زمانی که بریدگی های جسورانه ای داشت ، به خاطر بدن سکسی شهرت داشت ، بسیاری از مردم فکر می کردند که به دلیل لاغر بودن ، بازیگر زن در حال حاضر با این وضعیت روبرو است.

سونگ هی کیو قبل از ازدواج با سونگ جونگ کی 3 در آخرین
Song Hye Kyo قبل از ازدواج با Song Joong Ki 4 در آخرین
Song Hye Kyo توجه دور 1 “مسطح” را به خود جلب کرد

سانگ هی کیو که همیشه در بالای زیبایی های کره ای با طبیعی ترین چهره است ، داشتن چهره ای برهنه عادت دارد و همچنین چهره زیبای کشور در صنعت سرگرمی کیمچی محسوب می شود. چنین زیبایی ، اما خط عشق بازیگر زن خیلی صاف نیست.

Song Hye Kyo قبل از ازدواج با Song Joong Ki 5 در آخرین
آهنگ هی کیو پر از سکسی است

او با بسیاری از مردان خوش تیپ درگیر موضوع فیلم های جعلی واقعی بوده است. در آن ، این بازیگر اعتراف کرد که با دو ستاره خود ، هیون بن و سونگ جونگ کی قرار دارد. با انتخاب همسر سونگ جونگ کی ، ازدواج سونگ هه کیو خیلی زود بعد از اعلام جدایی جدا شد یک سال بعد در همان خانه با سر و صدای زیاد.

Song Hye Kyo در حال حاضر با 2 پروژه سینمایی که انتظار می رود در سال 2021 منتظر آنها باشد دوباره در صفحه ظاهر می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *