سونگ تصمیم می گیرد میزبان هواپیمایی ویتنام را به دلیل انتشار اپیدمی کوید -19 تحت پیگرد قانونی قرار دهد

سونگ تصمیم می گیرد میزبان هواپیمایی ویتنام را به دلیل انتشار اپیدمی کوید -19 تحت پیگرد قانونی قرار دهد

[ad_1]

براساس اخبار Tuoi Tre ، Enterprise و Marketing ، امروز (12 ژانویه) اداره امنیت شهر هوشی مین تصمیم به تعقیب متهم و ممنوعیت خروج وی از محل اقامت به دلیل Duong Tan را تحویل داد. هاو (مهماندار هواپیمایی ویتنامی ، بیمار 1342) به اتهام “شیوع بیماری های عفونی خطرناک برای انسان” برای تحقیق مطابق با مقررات.

تصمیمات و دستورات توسط موسسه ملی مهندسی عمران در همان سطح تأیید شد.

پیش از این ، عصر 11 ژانویه ، آژانس تحقیقات امنیتی شهر هوشی مین تصمیم گرفت که متهم X را تحت تعقیب قرار دهد. در این پرونده ، اوایل دسامبر سال 2020 ، سرهنگ نگوین شی کوانگ ، معاون مدیر از پلیس شهر هوشی مین گفت که آژانس تحقیقات امنیتی شهر هوشی مین همچنین در تاریخ 3 دسامبر برای پیگیری پرونده جنایی “گسترش یک بیماری عفونی خطرناک برای انسان” تصمیم 02 پوند صادر کرد.

او به طور جدی تصمیم گرفت که مهماندار مرد را دنبال کند و باعث شیوع بیماری همه گیر Covid-19 1 شود

به طور جدی تصمیم گرفته است تا میزبان هواپیمایی ویتنام را برای گسترش اپیدمی کوید -19 دنبال کند. تصویر تصدی و بازاریابی

براساس گزارش وزارت بهداشت HCM ، در 14 نوامبر ، بیمار در خدمه پرواز VN 5301 بود و مسافران را از ژاپن به فرودگاه Can Tho منتقل می کرد. پس از پیاده شدن مسافران از اینجا ، خدمه پرواز به پرواز خود به شهر هوشی مین ادامه دادند.

پس از پرواز از خارج از کشور ، کل خدمه پرواز بلافاصله منزوی شدند و در مرکز قرنطینه خطوط هوایی ویتنام در 115 هونگ ها ، منطقه تان بین ، شهر هوشی مین جمع شدند. پس از 2 آزمایش منفی ، مهماندار پرواز تا زمان بررسی روزهای 14 و 14 به جدا کردن محل اقامت ادامه داد.

سپس بیمار و 13 عضو از همان خدمه پس از 14 روز انزوای غلیظ و منزوی در منزل ، به بخش انزوا 115 هونگ ها پرواز کردند تا صبح روز 28 نوامبر برای آزمایش سوم نمونه برداری کنند. با این حال ، در همان روز ، آزمایش COVID-19 برای بیمار مثبت بود ، در حالی که آزمایش 13 نفر دیگر منفی بود.

پس از ردیابی ، تماس ها و اولین مثبت تایید شده دوست این زن خانه دار مرد است که در شهر هوشی مین انگلیسی تدریس می کند. سپس معلم مرد سایر بیماران را از جمله 1 زن تمرین کننده 28 ساله و 1 پسر 1 ساله آلوده کرد. هزاران نفر به طور جداگانه به دنبال آن آمدند ، مدارس موقتاً دانش آموزان را تأمین می کردند و بسیاری از خانوارها مجبور به مسدود کردن برای ضد عفونی بودند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *