سه بار قایق هنوز در موقعیت “خروس بچه ها را تربیت می کرد” ، بسیاری از مادران مجرد تعقیب کرده اند ، اما آسان نیست

سه بار قایق هنوز در موقعیت “خروس بچه ها را تربیت می کرد” ، بسیاری از مادران مجرد تعقیب کرده اند ، اما آسان نیست

[ad_1]

هیپ مرغ یک کمدین بود که مخاطبان زیادی را تحسین می کرد. نام او در کمدی های خوب بسیاری از مراحل تئاتر منعکس شده است. با این حال ، گذشته از جمله مواد مخدر ، بازیگر را مجبور به گرفتار شدن در چرخه کار کرد ، مجبور شد حرفه صحنه خود را ترک کند.

مرغ ها بعد از مشکلات: 3 بار قایق هنوز وضعیت

Chicken Hiep قبلاً در صحنه های کمدی نام مورد علاقه بود

پس از یک دوره زندان ، هیپ چیک تصمیم گرفت خواسته خود را تغییر دهد و وقت بیشتری را با نزدیکان خود بگذراند. با این حال ، رابطه عاشقانه او هنگامی که 3 بار عبور کرد با مشکلات زیادی روبرو شد ، اما او هنوز نتوانست “نیمه” واقعی زندگی خود را پیدا کند.

هیپ قبل از اینکه درگیر کار شود ، با همسر اول خود ، نگوین تان کوئی ، خانواده ای تشکیل داد. او به عنوان آرایشگر کار می کند. آنها همچنین یک دختر با هم دارند. در زمان بازداشت Hiep Chicken ، Thanh Quy اغلب به دیدن شوهر جوان خود می رفت. اما بعداً نمی توان اختلافات را حل کرد و این باعث می شود که هر دو پس از 6 سال زندگی تصمیم به طلاق بگیرند.

مرغ ها بعد از مشکلات: 3 بار قایق هنوز در موقعیت

اگر او درگیر چرخه کار خود نبود ، احتمالاً زندگی اش فرق می کرد

هپ گا که از همسر اول خود جدا شد ، با همسر دوم خود ازدواج کرد ، وی در سال 1986 متولد شد. این دو پس از تولد یکی از دوستانشان با یکدیگر آشنا شدند و به سرعت با هم قرار ملاقات گذاشتند و ازدواج کردند. با این حال ، کمی بیشتر از یک سال بعد ، ازدواج هیپ گا دوباره از هم پاشید.

تا سال 2016 ، هر سال این کمدین تصمیم می گرفت که یک قدم جلوتر با دخترش از Quang Nin ، که 9 سال از او کوچکتر است ، برود. در روز خوش خود ، هیپ گا نتوانست خوشبختی خود را پنهان کند ، انگشتر را به همسرش داد و قول داد که تا آخر عمر او را دوست داشته باشد ، و به این ترتیب ازدواج شکسته اش پایان یافت.

مرغ ها بعد از مشکلات: 3 بار قایق هنوز وضعیت

مرغ و همسر سوم. عکس اینترنتی

هيپ گا كه با همسر سوم خود ازدواج كرده است ، براي اجراي اين نمايشگاه سخت تلاش مي كند و او و همسرش سعادت خانوادگي را هنگام داشتن يك پسر با هم پرورش مي دهند. با این حال ، تنها پس از 3 سال زندگی ، به دلیل “بردگی بدهی” ، ازدواج هپ چینگ دوباره از هم پاشید.

اکنون در وضعیت “خروس بچه ها را بزرگ می کند” ، کمدین زندگی تنهایی را انتخاب می کند و خودش را با جان و دل به پسرش می بخشد. وی گفت حداقل زمان آن است که به خوشبختی خود فکر کنم تا اینکه 18 ساله شد و در دانشگاه تحصیل کرد.

مرغ ها بعد از مشکلات: 3 بار قایق هنوز در موقعیت

اکنون مرغ ها کاملاً مراقبت از فرزندان خود را متمرکز کرده اند

او در حال حاضر زنان مجرد را مورد آزار و اذیت قرار می دهد ، اما این کار آسان نیست. “من هنوز عکس های گرفته شده با بسیاری از زنان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارم ، اما این فقط سرگرم کننده بود ، هیچ چیز. حتی چند مادر مجرد از من سال کردند ، اما همه آنها را رد کردم. من اغلب می گویم که فقط اینگونه به نظر می رسم ، اما تنها بودن آسان نیست. “، گفت انبوه مرغ.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *