سه بار قایق هنوز در موقعیت “خروس بچه ها را تربیت می کرد” ، بسیاری از مادران مجرد تعقیب کرده اند ، اما آسان نیست

سه بار قایق هنوز در موقعیت “خروس بچه ها را تربیت می کرد” ، بسیاری از مادران مجرد تعقیب کرده اند ، اما آسان نیست


هیپ مرغ یک کمدین بود که مخاطبان زیادی را تحسین می کرد. نام او در کمدی های خوب بسیاری از مراحل تئاتر منعکس شده است. با این حال ، گذشته از جمله مواد مخدر ، بازیگر را مجبور به گرفتار شدن در چرخه کار کرد ، مجبور شد حرفه صحنه خود را ترک کند.

مرغ ها بعد از مشکلات: 3 بار قایق هنوز وضعیت

Chicken Hiep قبلاً در صحنه های کمدی نام مورد علاقه بود

پس از یک دوره زندان ، هیپ چیک تصمیم گرفت خواسته خود را تغییر دهد و وقت بیشتری را با نزدیکان خود بگذراند. با این حال ، رابطه عاشقانه او هنگامی که 3 بار عبور کرد با مشکلات زیادی روبرو شد ، اما او هنوز نتوانست “نیمه” واقعی زندگی خود را پیدا کند.

هیپ قبل از اینکه درگیر کار شود ، با همسر اول خود ، نگوین تان کوئی ، خانواده ای تشکیل داد. او به عنوان آرایشگر کار می کند. آنها همچنین یک دختر با هم دارند. در زمان بازداشت Hiep Chicken ، Thanh Quy اغلب به دیدن شوهر جوان خود می رفت. اما بعداً نمی توان اختلافات را حل کرد و این باعث می شود که هر دو پس از 6 سال زندگی تصمیم به طلاق بگیرند.

مرغ ها بعد از مشکلات: 3 بار قایق هنوز در موقعیت

اگر او درگیر چرخه کار خود نبود ، احتمالاً زندگی اش فرق می کرد

هپ گا که از همسر اول خود جدا شد ، با همسر دوم خود ازدواج کرد ، وی در سال 1986 متولد شد. این دو پس از تولد یکی از دوستانشان با یکدیگر آشنا شدند و به سرعت با هم قرار ملاقات گذاشتند و ازدواج کردند. با این حال ، کمی بیشتر از یک سال بعد ، ازدواج هیپ گا دوباره از هم پاشید.

تا سال 2016 ، هر سال این کمدین تصمیم می گرفت که یک قدم جلوتر با دخترش از Quang Nin ، که 9 سال از او کوچکتر است ، برود. در روز خوش خود ، هیپ گا نتوانست خوشبختی خود را پنهان کند ، انگشتر را به همسرش داد و قول داد که تا آخر عمر او را دوست داشته باشد ، و به این ترتیب ازدواج شکسته اش پایان یافت.

مرغ ها بعد از مشکلات: 3 بار قایق هنوز وضعیت

مرغ و همسر سوم. عکس اینترنتی

هيپ گا كه با همسر سوم خود ازدواج كرده است ، براي اجراي اين نمايشگاه سخت تلاش مي كند و او و همسرش سعادت خانوادگي را هنگام داشتن يك پسر با هم پرورش مي دهند. با این حال ، تنها پس از 3 سال زندگی ، به دلیل “بردگی بدهی” ، ازدواج هپ چینگ دوباره از هم پاشید.

اکنون در وضعیت “خروس بچه ها را بزرگ می کند” ، کمدین زندگی تنهایی را انتخاب می کند و خودش را با جان و دل به پسرش می بخشد. وی گفت حداقل زمان آن است که به خوشبختی خود فکر کنم تا اینکه 18 ساله شد و در دانشگاه تحصیل کرد.

مرغ ها بعد از مشکلات: 3 بار قایق هنوز در موقعیت

اکنون مرغ ها کاملاً مراقبت از فرزندان خود را متمرکز کرده اند

او در حال حاضر زنان مجرد را مورد آزار و اذیت قرار می دهد ، اما این کار آسان نیست. “من هنوز عکس های گرفته شده با بسیاری از زنان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارم ، اما این فقط سرگرم کننده بود ، هیچ چیز. حتی چند مادر مجرد از من سال کردند ، اما همه آنها را رد کردم. من اغلب می گویم که فقط اینگونه به نظر می رسم ، اما تنها بودن آسان نیست. “، گفت انبوه مرغ.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *