سلامتی قربانی چگونه است؟

سلامتی قربانی چگونه است؟

[ad_1]

با توجه به پرونده یک راننده کامیون که به دلیل یادآوری در هانوی به افراد دیگر حمله کرد ، قربانی ، آقای TA (26 ساله) ، وضعیت فعلی بهداشت را به روز کرد.

این جوان در پستی در شبکه اجتماعی گفت که او اینگونه است بی خوابی ، محو شدن چشم چپ ، استفراغ و خون دماغ ، سردرد ، فراموش کردن زبان ویتنامی در شب …

پرونده راننده وانت که به عنوان یادآوری در هانوی به دیگران حمله کرد: سلامتی قربانی چگونه است؟  اولین

این برادر همچنین گفت که شاهدان اصلی و حامیان جوانان که در رسانه های اجتماعی مورد ضرب و شتم عمومی قرار گرفته بودند ، توسط اشیا hidden پنهان از طریق پیام کوتاه مرعوب و نفرین شده اند. در صورت احساس خود و تهدید شاه ، مرد جوان به وكیل اجازه می دهد تا اقدامات بعدی را انجام دهد و برای محافظت از بدن و زندگی دیگر حضور پیدا نكند.

مطابق با جوانان و PLOعصر روز 3 ژانویه ، پلیس منطقه تون ژوان اعلام کرد که یک وانت پیدا شده که به مرد جوان حمله کرده است زیرا وی برای مدت طولانی مدت تحت فشار قرار گرفته بود تا چراغ قرمز را متوقف کند.

رئیس پلیس منطقه Than Xuan گفت که پس از دریافت سیگنال ، پلیس منطقه به محل کار خود رفت. پس از نزدیک به دو روز جستجو ، مقامات ذی صلاح مظنون را در لائو کای یافتند و او را برای شهادت و روشن شدن پرونده به هانوی آوردند.

مورد یک راننده وانت که به دیگران حمله می کند برای یادآوری در هانوی: سلامتی قربانی چگونه است؟  2

راننده طولانی در پلیس منطقه Than Xuan کار می کند. عکس: اینترنت

بر این اساس ، هویت راننده کامیون که به شخص دیگری حمله کرد ، اعلام شد وو نگوک لانگ 48 ساله ، ساکن Thanh Xuan Trung ، منطقه Thanh Xuan ، یک فریلنسر است.

صبح روز 4 ژانویه ، با صحبت کنید روزنامه ترافیکرئیس پلیس منطقه Than Xuan (هانوی) گفت که در روند گرفتن شواهد ، راننده Long اعتراف کرده است که آقای T.A را مورد ضرب و شتم قرار داده است. (26 ساله در هانوی).

مورد یک راننده وانت که به دیگران حمله می کند برای یادآوری در هانوی: سلامتی قربانی چگونه است؟  3

مورد یک راننده وانت که به دیگران حمله می کند برای یادآوری در هانوی: سلامتی قربانی چگونه است؟  4

مورد یک راننده وانت که به دیگران حمله می کند برای یادآوری در هانوی: سلامتی قربانی چگونه است؟  5

مورد یک راننده وانت که به دیگران حمله می کند برای یادآوری در هانوی: سلامتی قربانی چگونه است؟  6

این حادثه هنوز برای روشن شدن در دست بررسی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *