سعی کنید در شرایط یخی و برفی فعلی در Sa Pa، Y Ty حرکت کنید

سعی کنید در شرایط یخی و برفی فعلی در Sa Pa، Y Ty حرکت کنید

[ad_1]

این روزها، سا پا ، لائو کای و برخی مکان ها مانند Mau Son گردشگران زیادی را برای بازدید جذب می کند پدیده یخ و برف بسیار جادویی و درخشان به نظر می رسد.

اما به دلیل برف و یخبندان ، بسیاری از جاده های سا پا لغزنده است ، رانندگانی که در این شرایط جوی تجربه رانندگی زیادی ندارند مستعد تصادف می شوند.

در شرایط یخی و برفی فعلی در Sa Pa، Y Ty 1 از رانندگی لذت ببرید

رانندگی در هنگام لغزندگی جاده ، باران و باد به دلیل دید ضعیف به راحتی باعث تصادف می شوند ، هنگام توقف سریع به راحتی کنترل خود را از دست می دهند …

صبح امروز (11 ژانویه) تعدادی از اتومبیل ها به دلیل لغزنده بودن مسیر برف با یکدیگر برخورد کردند. طبق تصویر مشترک ، این اتومبیل ها به پایین راهرو سر می خورند و به داخل سنگ می خورند.

در شرایط یخی و برفی فعلی در Sa Pa، Y Ty 2 از رانندگی لذت ببرید

به منظور محدود کردن تصادفات و توانایی رانندگی در شرایط یخ و برف کنونی در Sa Pa و همچنین در برخی مناطق شمال غربی ، رانندگان باید توجه داشته باشند:

– هنگام رانندگی در جاده کوهستانی پوشیده از برف ، ممکن است راننده هوای کمتری را در لاستیک اتومبیل رها کند تا سطح تماس بین چرخ و سطح جاده را افزایش دهد و اثر ضد لغزش خاصی داشته باشد.

در شرایط یخی و برفی فعلی در Sa Pa، Y Ty 3 از رانندگی لذت ببرید

– وقتی بخار فرمان را مبهم می کند ، راننده می تواند از عملکرد خشک کن شیشه ای سیستم تهویه مطبوع استفاده کند و به طور ترکیبی برف پاک کن ها را تسریع کند.

– رانندگان هنگام مسافرت باید چراغهای جلوی چراغ فرو رفته را روشن کنند. رانندگان همچنین باید به آینه های کروی محدب در پیچ ها توجه زیادی نشان دهند. با سرعت مطمئنه رانندگی کنید و فاصله خود را از وسیله نقلیه مقابل دو برابر بیشتر از حد معمول حفظ کنید.

در Sa Pa، Y Ty 4 از رانندگی در شرایط فعلی یخبندان و برفی لذت ببرید

تصویر بارش برف سفید در Y Ty صبح روز 11 ژانویه. عکس: SPORT

– برای خودروهای فاقد ترمز ضد قفل ، ترمز ABS نباید اعمال شود ، زیرا چرخ ها قفل می شوند و لیز می خورند و هدایت آنها دشوار است. راننده باید به آرامی روی پدال ترمز قدم بگذارد و فرمان را در جهت کشویی اتومبیل هدایت کند ، در حالی که جهت فرمان تحت کنترل است …

از رانندگی در شرایط یخی و برفی فعلی در Sa Pa، Y Ty 5 لذت ببرید

– هنگام رانندگی در مسافت های طولانی ، عاقلانه ترین راه این است که یک وسیله نقلیه در جلو را دنبال کنید و از لاستیک آن وسیله نقلیه پیروی کنید ، زیرا مسیر وسیله نقلیه جلویی راه را برای وسیله نقلیه شما باز کرده و باعث کاهش کشش بین یخ و برف در سطح جاده می شود. ، کمتر لغزنده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *