سرنوشت از نوزادی آمد

سرنوشت از نوزادی آمد

[ad_1]

اخیراً هیون بین و سون یه جین توسط کاربران شبکه “حفر” شده اند تا تصاویر فرزندانشان بتواند نظر طرفداران را به خود جلب کند. بلافاصله پس از انتشار عکس ، بسیاری از افراد اظهار نظر کردند که هر دو در کودکی زن و شوهر دارند و حتی بسیاری تصور می کردند که آنها برای یکدیگر به دنیا آمده اند.

عکسهای کودکان نامزد و پسر جی هیون بن فاش می شود: سرنوشت از کودکی می آید 1

عکسهای کودکان نامزد و پسر جی هیون بن فاش می شود: سرنوشت از کودکی می آید 2

عکسهای کودکان نامزد و پسر جی هیون بن فاش می شود: سرنوشت از 3 سالگی به وجود می آید

گفته می شود این تصاویر هیون بن و سین یه جین هستند که از کودکی ازدواج کرده اند.

پیش از این ، در تاریخ 1 ژانویه ، دیسپچ به طور رسمی شواهدی از هیون بن – سون یه جین را منتشر کرد که پس از امتناع های زیاد رخ می دهد. طبق این روزنامه محبوب ، این زوج پس از بازی در لندینگ در انگلیس و ملاقات رسمی 8 ماهه ، با یکدیگر احساس دوستی کردند.

بلافاصله پس از آن ، شرکت های مدیریت هر دو رسماً تأیید کردند که تاریخ دوست یابی حتی تأیید کرده است که خودی هیجان زده او را تأیید کرده است. اگرچه آنها اکنون فقط در انظار عمومی به سر می برند ، اما در معرض مجموعه ای از نشانه ها هستند که به طور ضمنی از روزهای اول پذیرش عشق ، به ویژه نشانه در ژوئن 2020 کشف شده است.

عکسهای کودکان نامزد و پسر جی هیون بن فاش می شود: سرنوشت از 4 سالگی ظاهر می شود

هیون بن – سین یه جین برای مدت طولانی قرار ملاقات گذاشت.

به همین ترتیب در ژوئن سال گذشته ، زمانی که هر دو در جوایز هنری Baeksang شرکت کردند. پس از اهدای جایزه ، این زوج یک سری عکس و تعامل گرفتند که باعث هیجان در شبکه های اجتماعی شد. نتیزن ، چون این زن و شوهر را بسیار دوست دارد ، تصویری از این دو را با نوشته های لازم منتشر کرد: “به ما بگویید که قرار ملاقات دارید.”

عکسهای کودکان نامزد و پسر جی هیون بن فاش می شود: سرنوشت از کودکی 5 می آید

عکسهای دوران کودکی که نامزد هیون بن و سین یه جین را نشان می دهد: سرنوشت از سن 6 سالگی ظاهر می شود

زوج طلایی صنعت سرگرمی کره عشق طرفداران را دریافت می کنند.

با این حال ، انسان درونی هنوز او را تصدیق نکرده و فقط ادعا می کند که دوست است. تا اینکه داستان عاشقانه فاش شد ، آنها رسما آن را تأیید کردند ، اما عشق بسیاری از طرفداران را دریافت کردند. بسیاری از حقایق کنجکاو در مورد علائم زیبای زن و شوهر ، که به طور مداوم ظاهر می شوند ، بسیاری از افراد را هیجان زده می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *