سرما زیر 10 درجه سانتیگراد است ، اما مردم در هانوی هنوز همدیگر را دعوت می کنند تا “پنهان شوند” … سالن بدن سازی

سرما زیر 10 درجه سانتیگراد است ، اما مردم در هانوی هنوز همدیگر را دعوت می کنند تا “پنهان شوند” … سالن بدن سازی

[ad_1]

هوا در هانوی به طور خاص و در استان های شمالی به طور کلی این روزها کاملاً سرد است ، زیرا دما فقط در 8-12 درجه سانتیگراد حفظ می شود. با مواجهه با چنین سرمایی ، بسیاری از مردم هانوی هنوز عادات ورزشی خود را حفظ می کنند. با این حال ، به جای قدم زدن در کنار دریاچه ، پارک ، … همه “یکدیگر را” دعوت می کنند تا در پیاده روی زیر زمینی به ورزش بپردازند.

سرما زیر 10 درجه سانتیگراد است ، اما مردم در هانوی هنوز همدیگر را دعوت می کنند تا

مردم برای جلوگیری از سرماخوردگی در زیرزمین ورزش می کنند. عکس: اینترنت

در تقاطع خیابان های Lang-Truong Chinh ، Nguyen Trai-Tay Son تونل های عابر پیاده وجود دارد. صبح زود که به اینجا بیایید ، صحنه بسیار شلوغی را مشاهده خواهید کرد که همه ، پیر و جوان در حال آموزش برای بهبود سلامتی خود هستند.

زیرا هر روز صبح یا عصر دما به شدت کاهش می یابد ، اما عادات تناسب اندام افراد حفظ می شود و کنار گذاشتن آن دشوار است. بنابراین همه تونل های عابر پیاده را برای ورزش انتخاب کرده اند ، ضمن اینکه از باد و باران سرد اجتناب می کنند. هوا در تونل گرمتر خواهد بود ، نیازی به ذکر نیست که تعداد زیادی تونل عابر پیاده در هانوی ، به اندازه کافی برای پاسخگویی به نیازهای مردم منطقه برای ورزش است.

سرما زیر 10 درجه سانتیگراد است ، اما مردم هانوی هنوز همدیگر را برای

ورزش در زیر زمین می تواند ضمن جلوگیری از سرما ، به سلامت شما نیز کمک کند. عکس: اینترنت

بسیاری از افراد در این مناطق گفته اند كه ورزش كردن عادت سختی است ، اما اگر در جاده ورزش كنید ، به دلیل برودت هوا احساس سرما و خستگی آسان خواهد بود. بنابراین ، تمرینات در انبار یک راه حل موثر است ، زیرا انبار کاملا بزرگ ، ایمن و راحت برای ورزش است.

سرما زیر 10 درجه سانتیگراد است ، اما مردم در هانوی هنوز همدیگر را برای

در روزهای اخیر ، هوای هانوی یخ زده است ، بنابراین مردم سایت آموزش را ترک می کنند تا به زیر زمین بروند. عکس: اینترنت

در حال حاضر ، مقداری از هوای سرد همچنان به سمت شمال افزایش می یابد ، اما هوای خشک را حمل می کند. از فردا شمال از سرد ، مرطوب به سرد خشک تغییر می کند ، سردتر از گذشته خواهد بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *