سرقت کارت های ویزا پس از “باران ابری” ، تخریب 14 مکان “عظیم” قمار

سرقت کارت های ویزا پس از “باران ابری” ، تخریب 14 مکان “عظیم” قمار

[ad_1]

وزارت امنیت عمومی 14 مکان “عظیم” قمار را نابود کرد

در 7 ژانویه ، اداره پلیس جنایی وزارت امنیت عمومی (C02) گفت که این واحد به تازگی یک خط قمار را که توسط دو برادر ، نگوین نات لام (38) ، نگوین نگوک سین (33) اداره می شد ، از بین برد. علاوه بر سین و لام ، پلیس 10 نفر دیگر را به دلیل رفتار قمار و سازمان های قمار بازداشت کرد.

اخبار حقوقی 24 ساعت: سرقت کارت ویزا پس از

از طریق کار منطقه بندی ، افسران اطلاعاتی C02 یک خط قمار در مقیاس وسیع را در شهر هوشی مین کشف کردند که توسط دو برادر لام اداره می شد. کمیته ویژه ایجاد کرده و در حال جنگ برای نابودی مرتبه بالا است.

بعد از ظهر 6 ژانویه ، بخش C02 به 14 گروه در 14 مکان قمار در Go Vap ، Thu Duc ، محله Binh Thanh تقسیم شد. پلیس ده ها نفر را از جمله دو برادر ، سین و لام در اینجا بازداشت و دستگیر کرد.

در این نمایشگاه ها بیش از 1 میلیارد وجه نقد ، هزاران کارت ضد آفتاب ، کتاب ، ماشین آلات قمار کشف و ضبط شد.

سرقت کارت ویزا پس از “باران ابری”

در 7 ژانویه ، منطقه 1 پلیس شهر هوشی مین اظهار داشت که به تازگی پرونده را تحقیق کرده و متهم تران با دونگ (SN 1991 ، زادگاه نگه آن) را مورد پیگرد قانونی قرار داده است تا رفتار “استفاده از شبکه” را بررسی کند. رایانه ها ، شبکه های مخابراتی ، وسایل الکترونیکی تصرف در اموال “.

طبق اسناد موجود در پرونده ، دونگ برای داشتن پول قصد دارد تظاهر به خرید رابطه جنسی از روسپی ها کرده و سپس اموال این قربانیان را بدزدد.

اخبار حقوقی 24 ساعت: سرقت کارت های ویزا پس از

در اواخر دسامبر سال 2020 ، دونگ به هتلی در خیابان Le Thi Rieng ، بن ثان ، منطقه 1 رفت ، اتاقی را اجاره کرد و سپس با استفاده از تلفن خود فاحشه هایی را با دارایی پیدا کرد.

ظهر روز 24 دسامبر ، دونگ از خانم R خواست که غذا سفارش دهد و سپس ، چون پول استفاده نمی کرد ، از خانم P خواست تا به لابی غذا برود. در سمت چپ در اتاق دونگ ، وی در املاک خانم پی غرق شد و کارت ویزا گرفت.

پس از صرف غذا ، خانم R طبق توافق درخواست پول كرد ، دان گفت كه او پول را منتقل كرده است زیرا با بانك متفاوت بود ، بنابراین خانم R آن را دریافت نكرد و رفت. دانگ برای خرید ویزا از کارت P برای خرید یک آیفون 12 پرو حداکثر 256 گیگابایتی با قیمت نزدیک به 37 میلیون VND استفاده کرد. دونگ قصد دارد به خرید اقلام بیشتری مراجعه کند ، اما کارت قفل شده است.

در مورد خانم R ، وقتی دید که تلفن می گوید 37 میلیون از حساب او کسر شده است ، متوجه شد که کارت ویزای وی از دونگ دزدیده شده است ، بنابراین برای گزارش آن به پلیس مراجعه کرد.

فو وانگ به دلیل جلوگیری از بازگشت به خانه ، مدیر را مورد ضرب و شتم قرار می دهد

در 7 ژانویه ، دادگاه مردمی استان کوانگ نام یک دادگاه بدوی را آغاز کرد و لو وان لوئی (SN 1994 ، زادگاه استان لای چائو) را به اتهام تحریک به دو سال زندان محکوم کرد.

طبق کیفرخواست ، در 24 مه سال 2020 ، لوی به عنوان کارگر در یک شرکت طلا در کمون Puok Hoa ، منطقه Fuok Son (Quang Nam) کار می کرد.

اخبار حقوقی 24 ساعت: سرقت کارت ویزا پس از

پنج روز بعد ، مرد جوان خواستار استعفا در زادگاه خود شد ، اما فام نگوک توان (SN 1961 ، مدیر انبار) و Nguyen Cong Hung (SN 1983 ، مدیر کل ، از همان شهر زادگاه تایلند نگوین) اختلاف نظر داشتند. . لوى سپس هنگام تعقيب توان و هونگ ، كه با دسته گره به گونه و پشت او برخورد كرد ، تنها رفت.

با رسیدن به اردوگاه ، لوی به آشپزخانه رفت تا چاقویی را در بدن خود پنهان کند تا از خود محافظت کند. در اینجا ، لون در حالی که توان به معابدش می زد و بالای پیشانیش را چکش می زد ، توسط اوگ دائماً به صورت او مشت می شد. لوی با هیجان ، چاقویی را بیرون کشید و دو فرماندار را با ضربات چاقو زد ، سپس به جنگل فرار کرد.

توان به دلیل از دست دادن خون در راه انتقال به اورژانس درگذشت و هون 6٪ زخمی شد. علاوه بر این ، لوی 7 درصد آسیب دید.

پلیس Nge بیش از 30 قمارباز را در طول شب دستگیر کرد

صبح روز 8 ژانویه ، رئیس پلیس استان نژ آن تأیید کرد که اداره پلیس استان جنایی ، یک پرونده مهم قمار را منهدم کرده و بیش از 30 نفر را دستگیر کرده است.

اخبار حقوقی 24 ساعت: سرقت کارت ویزا پس از

پیش از این ، عصر روز 6 ژانویه ، پلیس پلیس جنایی ، پلیس استان انژ ، ناگهان به محلی در وونگ دونگ وین ، وین سقوط کرد ، وقتی بسیاری از قماربازها یکدیگر را کشتند ، آنها کنترل شدند دستگیری.

یک منبع گفت مبلغی که آژانس تحقیقاتی کازینو در ابتدا ثبت کرده بود بیش از 100 میلیون VND بود. قماربازان از محله های شهری و شهرهای استان های Nge An و Ha Tin می آیند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *