سد وین هون یک جعبه هدیه حاوی 2 میلیارد پول نقد دریافت کرد

سد وین هون یک جعبه هدیه حاوی 2 میلیارد پول نقد دریافت کرد

[ad_1]

اخیراً ، “پادشاه موسیقی ویتنامی” دام وین هونگ برای افتتاح هدایای تولد سپرده ای برگزار کرد. اگرچه این هدایا از ماه اکتبر دریافت شده است ، اما به دلیل داستانهای بسیار غم انگیز همکارانش ، آقای دام تاکنون هدایا را برداشته است.

خواننده “همسر آینده” می تواند افتخار کند که هدایای فوق العاده و گران قیمت زیادی دریافت می کند. در میان آنها یک جعبه هدیه حاوی مقدار 2 میلیارد VND در داخل وجود دارد. درست زمانی که داشت جعبه هدیه را باز می کرد و به انبوه پول نگاه می کرد ، خواننده دام وین هون بسیار تعجب کرد.

دام وین هون یک جعبه هدیه حاوی 2 میلیارد پول نقد 1 نشان داد

“وای خدا ، چه کسی خیلی بازی کرده است! خیلی سرگرم کننده است! من می دانم که من چقدر پول را دوست دارم ، بنابراین نمی دانم چقدر پول می دهم ، مثل یک دسته ماهی است. چه کسی این بزرگ را بازی می کند؟ کلاس بعد از کلاس.

من سرفه می کنم اما سالم هستم ، این پول را می بینم و از شر بیماری خلاص می شوم ، بسیار خوشحالم که می توانم 7 قطعه بخرم و بسیاری از مسائل را حل کنم. “

همانطور که می بینید ، این هدیه ویژه خواننده مرد Dam Vinh Hung را بسیار خوشحال کرد. آقای دام هر سال در روز تولدش بسیار دیدنی است. با این حال ، پس از حادثه با ترن تان و همسرش ، “پادشاه موسیقی ویتنامی” نیز گسترش سازمان را محدود کرد ، اما فقط به بستگان و طرفداران.

دام وین هون یک جعبه هدیه حاوی 2 میلیارد پول نقد 2 نشان داد

خواننده دام وین هون از دریافت جعبه ای هدیه پر از پول تا سقف 2 میلیارد VND تعجب کرد. عکس اینترنتی

در روز تولدش ، خواننده دام وین هون هدایای بی شماری از دوستان ، همکاران و طرفداران دریافت کرد. از هدایای شیرین گرفته تا هدایای گران قیمت و فاخر. طی دهه گذشته ، آقای دام همیشه مورد علاقه جامعه بوده است.

به تازگی علاوه بر علاقه به موسیقی ، دام وینگ هون با دوست نزدیک خود وو ها نیز همکاری کرده است تا مزاحم ایجاد کند و توجه عمومی را به خود جلب کند.

دام وین هون یک جعبه هدیه حاوی 2 میلیارد پول نقد 3 نشان داد

تصعید در حرفه اش ، اما دام وین هونگ هنوز عاشق تنهاست. این خواننده مرد زمانی در آمریکا با طرفدارانش رابطه داشت. صحبت از عشق آقای دام است ، مطمئناً همه کسانی که خواننده مرد را دنبال می کنند می دانند دختری که دام وین هون (George Vinh Hoon) جوانی خود را وقف تعقیب و پیگیری کرده است My Tam است.

برای بیش از یک دهه ، دام وین هون قلب خود را به My Tam داده است. با این حال ، احساسات خواننده مرد توسط خواننده اصلی Da Nang پذیرفته نشد. این دو فقط می توانند دوست و محرم باشند اما نمی توانند عاشق شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *