ستایش انسان ، منتقد

ستایش انسان ، منتقد

[ad_1]

سن دانشجویی همیشه زیباترین روز در زندگی همه است. دانش آموزان همیشه در بیان احساسات خود قوی هستند. اخیراً فیلم زانو زدن و خواستگاری دانش آموز در مقابل حیاط مدرسه باعث تب در جامعه آنلاین شد.

پیشنهاد دانش آموز دبیرستان در وسط حیاط مدرسه: مداح ، منتقد 1

این پیشنهاد در پردیس مدرسه با 2 شخصیت اصلی در مانتو مدرسه اتفاق افتاد. عکسهای صفحه

در این فیلم دانش آموز لباس ژیمناست دبیرستان را می پوشد. به سرعت ، بسیاری از گروه های کوچک و بزرگ در شبکه های اجتماعی این ویدئو را به اشتراک گذاشتند.

ده ها نگاه دیگر در اطراف وجود داشت که منتظر جواب اقدامات جسورانه دانشجو بودند. سرانجام ، دختر با خجالتی سرش را به نشانه توافق تکون داد. حتی دانش آموز دیگر حتی یک حلقه را کاملاً آماده کرد تا به آن خوش بگذرد و خیلی خوشحال شود.

دانش آموز با عجله دوست دختر خود را در آغوش گرفته و خوشحال می خندد. اکنون تصاویری که فقط در فیلم ها یا افراد متاهل دیده می شود ، در پردیس مدرسه ظاهر می شوند. فیلم منتشر شده نظرات و اشتراکات وحشتناکی را دریافت کرد. پایان کامل در پایان ویدئو به خاطر جسارت سن دانش آموز تعارفات بالدار زیادی دریافت کرد ، اما بسیاری از او انتقاد کردند و گفتند این نمایش زمانی است که او در مدرسه بود.

پیشنهاد دانش آموز دبیرستانی در وسط حیاط مدرسه: مداح ، منتقد 2

این ویدئو به سرعت در مجامع شبکه های اجتماعی جذابیت زیادی پیدا کرد. عکسهای صفحه

یک بخش گفت که انجام یک پیشنهاد در دانشگاه و جو با وقار مدرسه نامناسب تلقی می شود ، عشق را بی پروا تشویق می کند ، غفلت از یادگیری. با این حال ، بخشی دیگر می گوید که این دو دانش آموز هنوز جوان هستند و به اهمیت ارائه و مبادله حلقه توسط زوجین پی نمی برند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *