ستارگان Duong Mich و Cbiz نقش “اولین زیبایی” را بازی کردند ، اما به دلیل شایستگی آنها مورد انتقاد قرار گرفتند

ستارگان Duong Mich و Cbiz نقش “اولین زیبایی” را بازی کردند ، اما به دلیل شایستگی آنها مورد انتقاد قرار گرفتند

[ad_1]

اول از همه ، باید تأیید کرد که همه بازیگران زن که اولین زیبایی را بازی می کنند بسیار زیبا هستند. با این حال ، برای اینکه با موفقیت در ایفای این نقش شناخته شوند ، علاوه بر داشتن زیبایی استثنایی ، باید از خلق و خوی بهتری نیز برخوردار باشند تا تماشاگران هنگام تماشای فیلم ، فقط زیبایی آنها را ببینند.

یان می.

ستارگان Duong Mich و Cbiz نقش
در فیلم ، بسیاری از ستارگان زن دیگر بسیار زیبا هستند و حتی از Duong Mich پیشی می گیرند.

البته تماشاگران دراماتیک چینی با چهره یانگ می بسیار آشنا هستند. او یک بازیگر معروف با ظاهر زیبا ، به ویژه پاهای عالی است. در Tam Sinh Tam The، Thap Ly Dao Hoa، Duong Mich نقش باخ تین را بازی می کند ، خدایی که دارای زیباترین زیبایی جهان است. با این حال ، زیبایی Duong Mich به آستانه “اولین زیبایی” نرسیده است. در مقایسه با جنگل گلدار در چین ، زیبایی آن کم رنگ است.

لی تام نگایی

ستارگان Duong Mich و Cbiz نقش
گفته می شود که لی تام نگای نیز در Cam Tu Vi Uong به سطح اولین زیبایی نرسیده است.

لی تام آی در لی تو Thong Nhac ، “اولین زیبایی Thuong Nhac” در Cam Tu Vi Uong بازی می کند. در آن زمان ، بسیاری از بینندگان تصور می کردند بیان لی تم نگایی کمی عجیب است. برخی تصور می کنند که او برای نقش زیبایی اول نیز مناسب نیست. با این حال ، غیرقابل انکار است که لی تام نگایی در این نقش شرور بسیار موفق است.

خیابان نجی خان

ستارگان Duong Mi و Cbiz نقش
گفته می شود Duong Nghe Han بیشتر برای فیلم های معاصر مناسب است تا فیلم های تاریخی.

نقش دوونگ نژه هان در درام تاریخی Doc Bo Thien Ha “اولین زیبایی” نامیده شده است. با این حال ، Duong Nghe Han یک مدل است ، بنابراین بسیاری از کاربران شبکه آن را ناامید کننده می دانند. زیبایی نگی خان بیشتر مناسب نمایش های معاصر است تا نمایش های تاریخی.

یانگ جونجون

ستارگان Duong Mich و Cbiz نقش
عجیب ترین نقش اولین زیبایی Duong Quan Quan است.

بازیگر زن Duong Quan Quan زیبایی را در Ximen Wuhen بازی کرد. اگرچه مشخص نیست که او اولین زیبایی است ، در فیلم هر مردی که او را ملاقات می کند ، شیفته زیبایی او می شود ، حتی خدای مرد Thie An Tuan. اما مطمئناً هر مخاطبی ارزیابی عینی خود را دارد.

دانگ توئن

دوونگ میچ و ستارگان زن Cbiz نقش
ستارگان Duong Mich و Cbiz نقش
نقش اولین زیبایی دونگ توین تماشاگران را متقاعد کرد.

در فیلم شمشیر کلاسیک Than Long Nu Hiep ، دانگ توین اولین زیبایی را بازی می کند. مطمئناً افراد زیادی از نسل دهه 80 و 90 این فیلم را تماشا کرده اند. چه در قالب یک مرد و چه یک زن ، دونگ توین زیبایی فریبنده ای را به تصویر می کشد. بنابراین ، تماشاگران به اتفاق آرا موافقت کردند که موفقیت او را در نقش اولین زیبایی به رسمیت بشناسند.

>> همچنین ببینید: 3 زیبایی از Cbiz بینی شکسته دارند ، اما فوق العاده زیبا هستند ، برخی نیز نایب قهرمان هستند

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *