ستاره های مرد Cbiz وقتی معروف شدند همسرهای زیبا خود را رها کردند

ستاره های مرد Cbiz وقتی معروف شدند همسرهای زیبا خود را رها کردند

[ad_1]

تصویر هو تن در قلب مخاطب همیشه تمیز و خالص است. صدای جاودانه و هاله فرشته ای او را در 30 سالگی به یک طرفدار بزرگ تبدیل کرد. با این حال ، وقتی دوست دخترش تران لو صحبت می کرد ، خواک تن کاملاً “معکوس” شد. برخلاف تصور عموم ، معلوم شد که این مرد قصد دارد از هم جدا شود ، زیرا احساس می کند دوست دخترش هنگام ایجاد شغل شایسته او نیست.

نه تنها این ، هوو تن دوست دختر خود را نیز تهدید کرد ، اگر او مدارک را جدا و حذف نکند ، او را به زندان می فرستد. این کلمات شبیه چیزی است که نگو دیپ فام زمانی به Do My Truc گفت.

ستاره های مرد Cbiz هنگام معروف شدن زنان زیبا خود را رها کردند 1
ستارگان مرد Cbiz هنگام معروف شدن زنان زیبا خود را رها کردند

تجارت نمایشی مانند یک بازار است ، دنیایی پر از دروغ و پیچیدگی. علاوه بر خواک تن ، بسیاری از ستارگان مرد Cbiz هستند که از زنی که در جوانی در کنار آنها بود ، هنگامی که آنها مشهور شدند ، حمایت کردند.

1. لی تان

پس از جدایی از Pham Bang Bang ، لی Than از سوی کاربران اینترنت به دلیل ناسپاسی مورد انتقاد قرار گرفت. با این حال ، کاربران اینترنت افرادی هستند که به سرعت فراموش می کنند ، صنعت سرگرمی به ویژه با ستاره های مرد مدارا می کند. لی تان هنوز در صنعت سرگرمی جایی دارد و اکنون تعداد کمی از مردم آن گذشته را به خاطر می آورند.

ستاره های مرد Cbiz وقتی معروف شدند زنان زیبا خود را رها کردند 2
ستاره های مرد Cbiz هنگام معروف شدن زنان زیبا خود را رها کردند

فام بنگ بنگ یکبار اعتراف کرد که لی لی را دوست دارد. او به “وفاداری و صداقت” دوست پسرش اهمیت زیادی می دهد. هنگامی که آنها ملاقات کردند ، فن بینگ بینگ بسیار محبوب بود ، او همچنین آماده بود که منابع خود را به لی تان اختصاص دهد. اما وقتی فام گیا به دلیل فرار مالیاتی مورد بازجویی قرار گرفت ، لی تان ناپدید شد و در سکوت آثار سالهای دلبستگی به بازیگر زن را پاک کرد.

2. ترن هک

تران حق و همسر سابقش هوآ تینگ یک رابطه عاشقانه 13 ساله و یک عروسی صد ساله داشتند. عاشق شدن از دبیرستان با همان خانه لذت بخش است ، اما پشت آن توهماتی وجود دارد که خودی ها برای کور کردن عموم ایجاد می کنند. تران هچ سپس هوا تینگ را ترک کرد تا به Truong Tu Huen بیاید.

ستاره های مرد Cbiz هنگام معروف شدن زنان زیبا خود را رها کردند 3
ستاره های مرد Cbiz هنگام معروف شدن زنان زیبا خود را رها کردند

روابط عاشقانه طولانی مدت گاهی اوقات آنقدرها هم که افراد خارجی تصور می کنند شیرین نیست. پس از معروف شدن ، ترن هک مدتهاست دختری را که با او بزرگ شده است تحقیر می کند. او در ازدواج خود نافرمان شد و کاملاً نسبت به احساسات زن بی تفاوت بود.

3. وونگ تان

وونگ تانگ در اوایل کار خود بدشانس بود. وقتی جوان بود ، مردی زشت بود ، اما با برخوردی ملایم و مهربان. وونگ تانگ با یک وکیل زن آشنا شد و ازدواج کرد. این همسر نه تنها از نظر مالی بلکه از جهات دیگر نیز به وونگ تانگ بسیار کمک کرده است.

ستاره های مرد Cbiz هنگام معروف شدن زنان زیبا خود را رها کردند 4
ستارگان مرد Cbiz هنگام معروف شدن زنان زیبا خود را رها کردند

اما وقتی معروف شد ، وونگ تانگ قدردانی همسرش را از فقیر بودن فراموش کرد. او با دختری 16 سال از او کوچکتر بیرون می رود و برمی گردد تا همسرش را رها کند. به دلیل این رسوایی ، تماشاگران از Vuong Tan خواستند تا از نمایش Extreme Challenge کناره گیری کند. حرفه بازیگری او نیز در نتیجه آن آسیب دید.

دنیای سرگرمی بسیار عجیب است ، تعداد ستاره های مردی که از دوران کودکی پس از مشهور شدن همسر یا دوست دختر خود را رها می کنند بسیار زیاد است. زنان در این داستانها همه کارها را برای شوهران و دوست پسران خود انجام می دهند ، اما به طرز غم انگیزی رها می شوند.

>> همچنین ببینید: هوو تن نامه ای دست نویس نوشت که در آن اعتراف می کند که تران لو را دوست دارد ، و ثابت می کند که دوران مردمنشی بر تخت سلطنت نشست

(به گفته سوهو)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *