سازمان دهندگان کارآفرین زیبایی خانم ویتنام برای سازمان زیرزمینی 90 میلیون VND جریمه کردند

سازمان دهندگان کارآفرین زیبایی خانم ویتنام برای سازمان زیرزمینی 90 میلیون VND جریمه کردند

[ad_1]

به تازگی ، وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی تصمیم به تحریم اداری مسابقه کارآفرین زیبایی خانم Miss Vietnam 2020 صادر کرده است.

طبق اطلاعات این تصمیم مجرمانه ، شرکت سرمایه گذاری Khong Tuoc برای سرگرمی و گردشگری لیمیتد مسابقه Miss Viet Beauty Entrepreneur 2020 را در استودیوی Hi Vong در تاریخ 18 نوامبر سال 2020 و بدون مجوز برای یک مسابقه زیبایی برگزار کرد. در نتیجه ، Khong Tuoc ، یک شرکت با مسئولیت محدود برای سرمایه گذاری در اوقات فراغت و گردشگری ، طبق ماده 14 (c) (4) از فرمان دولت № 158/2013 / ND – CP از 12 نوامبر 2013 ، 90 میلیون VND جریمه شد. تخلفات اداری را در زمینه فرهنگ ، ورزش ، گردشگری و تبلیغات تحریم می کند.

کمیته سازمان کارآفرین زیبایی خانم ویتنام برای اولین سازمان زیرزمینی 90 میلیون VND جریمه کرد

مسابقه Miss Vietnam Beauty Entrepreneur 2020 به تقلب در مسابقه دهندگان متهم شد (عکس در فیس بوک)

پیش از این معاون اداره هنرهای نمایشی گفته بود: “این بخش مجوز این مسابقه را صادر نمی کند. ما نامه ای به بازرس وزارت فرهنگ و جهانگردی فرستادیم تا تصمیم بگیرد. بازرس فرهنگی تخلف را بررسی و بررسی می کند. سپس آنها مجازات را پیشنهاد می کنند و اداره مقابله می کند. چقدر مسابقه اشتباه است ، اداره کنار می آید. “

“درصورتی که برگزارکنندگان مسابقه زیبایی خانم کارآفرین علائمی از کلاهبرداری نشان دهند ، بازرس وزارت برای بررسی و برخورد با قانون کیفری به آژانس پلیس خواهد رفت.”او اضافه کرد.

در اواخر دسامبر سال 2020 ، خانم QHL – که به تازگی برای مسابقه Miss Miss Vietnam Beauty Entrepreneur 2020 تاجگذاری کرده بود – این مسابقه را با نشانه های تقلب محکوم کرد ، در حالی که هر یک از شرکت کنندگان مجبور بودند میلیاردها VND خرج کنند. برای عنوان بنابراین ، خانم QHL مشکوک شد که این مسابقه توسط اداره هنرهای نمایشی ، همانطور که توسط برگزارکنندگان اعلام شده است ، مجوز گرفته است.

اندکی بعد ، مدیر گروه هنرهای نمایشی ، وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی (Culture-TT-DL) گفت که او این اطلاعات را درک کرده است. با این حال ، از آنجا که این بخش هیچ مسابقه ای تحت عنوان “خانم ویتنام ، کارآفرین زیبایی 2020” را توصیه یا مجوز نداده است ، این بخش برای تأیید اطلاعات ، یک بازرسی رسمی را به بازرس وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی ارسال کرده است تا با تخلف مطابق با مقررات قابل اجرا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *