زیبایی CDDM را تسکین دهنده می کند “نه نوع مناسب”

زیبایی CDDM را تسکین دهنده می کند “نه نوع مناسب”

[ad_1]

هونگ نونگ دومین زن محبوب زن غواص در صنعت موسیقی ویتنام است. زندگی او همیشه به رسانه ها و طرفداران علاقه مند است. در سال 2018 ، هنگ نونگ طلاق خود را از شوهر خارجی خود کوین گیلمور اعلام کرد. او 2 نوزاد به نام های تام و تپ دارد و پس از طلاق همه بچه ها با مادرشان زندگی می کنند.

چندی نگذشته بود که این زن خواننده زن رابطه جدید خود را با عاشقی از خارج از کشور اعلام کرد. او عکسی از دوستش که در شب سال نو با فرزندانش بازی می کرد را نشان داد با این جمله: “محافظت از سلامتی ، غلبه بر آرامش مشکلات ، تقسیم و مراقبت از خانواده و عزیزان ، دعا برای انجام کاری که دوست داریم ، معنادار کردن زندگی ، … آرزوی خانواده کوچک بونگ است. – میگو – تپ ، و همچنین از همه جهات برای خانواده و دوستان آرزو می کند! سال نو مبارک 2021

هونگ نونگ دوست پسر جدیدی دارد: زیبایی باعث می شود طرفداران

دوست پسر جدید هونگ نونگ از بچه میگو و تپ خوشحال است. عکس توسط FBNV

دیده می شود که تام و تپ بسیار نزدیک به دوست پسر جدید مادرشان هستند ، نه تنها از آنها مراقبت می کنند ، بلکه بسیاری از ورزش های سالم را از دوست پسر جدید هنگ نونگ یاد می گیرند. هونگ نونگ همچنین به اشتراک گذاشت: “با میگو و دمی بسیار نزدیک است. او به آنها اسب دوانی ، اسکی و موارد دیگر را آموزش داد. برعکس ، آنها هر دو بسیار اعتماد به نفس دارند ، بنابراین چیزهای زیادی را با او تقسیم می کنند. البته آنها به همان اندازه با بسیاری از دوستان او نزدیک بودند. زیرا من به آنها راحتی ، آزادی ، … می دهم اما قضاوت خودم را نمی دهم

معشوق جدید هونگ نونگ گرهارد هوش است. او یک معمار است که در لس آنجلس ، آمریکا زندگی و کار می کند. او هنگامی که به دلیل Covid-19 پنج ماه در ایالات متحده بود ، در فیلم زنده Hong Nung ظاهر شد. قبل از اینکه وارد یک رابطه تحقیقاتی شوند ، این دو دوست قدیمی بودند.

هونگ نونگ دوست پسر جدیدی دارد: زیبایی باعث می شود طرفداران

جامعه آنلاین آن را به عنوان نگاهی بالغ و قابل اعتماد دیده اند

هنگامی که هونگ نونگ در ژوئیه سال 2020 به خانه بازگشت ، دوست پسرش در چندین رویداد همراه بود. پیش از این ، وقتی از او در مورد معشوقش می پرسیدند ، او همیشه آن را مخفی نگه می داشت زیرا فکر می کرد زمان اعلام چیزی نیست.

شناخته شده است که گرهارد هاوس علاقه زیادی به عکاسی نیز دارد. او مدام با دوربینی که در دست داشت عکس می گرفت. گرهارد هوش اغلب در هنگام وقایع بی سر و صدا تمام تصاویر زیبا از محبوب خود را تماشا و ضبط می کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *