زیبایی های زیبای خارج از کشور عاشق قلب افرادی می شوند که در آمریکا دیوانه می شوند

زیبایی های زیبای خارج از کشور عاشق قلب افرادی می شوند که در آمریکا دیوانه می شوند

[ad_1]

در میان ستارگان خارجی ، کیم نگان (متولد 1963) یکی از گرانترین خواننده هایی است که ظاهر می شود و به دلیل صدای چشمگیر ، چهره زیبا و ظاهر جذابش دوستش دارد. او در اوایل دهه 80 مشهورترین فرد خارجی شد.

متأسفانه ، کیم نگان خواننده خارج از کشور ، که شیفته قلب مردم بود ، ناگهان در آمریکا سرگردان ذهنی شد 1

خواننده جوان کیم نگان (عکس اینترنتی)

برای داشتن این شهرت می توان گفت كه كیم نگان هنگامی كه در سال 1975 با خانواده اش به آمریكا رفت ، دختری خوشبخت بود ، آنقدر خوش شانس بود كه با خواننده تروانگ های دیدار كند و توسط وی به فرزندی پذیرفته شد. به لطف پدر خوانده او ، نام کیم نگان به سرعت باد بلند شد.

متأسفانه ، کیم نگان خواننده خارج از کشور ، که شیفته قلب مردم بود ، ناگهان در آمریکا سرگردان ذهنی شد 2

زیبایی افراد زیادی را به زباله سوق می دهد (عکس اینترنتی)

داشتن صدا ، ظاهر و چهره ای زیبا باعث می شود تا کیم نگان به راحتی در قلب مخاطبان قرار گیرد. حتی خواننده کیو از هم باید در این باره نظر بدهد زیبایی از کیم نگان ، حتی دختران خسته اند ، پسران افسرده هستند.

>> همچنین مشاهده کنید: متأسفانه ، تصویری از پدری که فرزند خود را برای فروش پاهایش در آغوش گرفته است ، وسط هوای سرد و یک پایان گرم را پوشانده است

در سال 1983 ، کیم نگان برای اجرای موفقیت آمیز آهنگ Khong (توسط موسیقیدان Nguyen Anh 9) یک سایت بزرگ راه اندازی شد. این آهنگ همچنین اولین موسیقی ویدیویی خارج از کشور ویتنامی است که توسط پدر خوانده او تولید شده است. این آهنگ نام کیم نگان را برای مدت کوتاهی بلند و پرواز کرد.

متأسفانه ، کیم نگان ، خواننده خارج از کشور ، که شیفته قلب مردم بود ، ناگهان در آمریکا سرگردان ذهنی شد 3

متأسفانه ، کیم نگان خواننده خارج از کشور شیفته قلب افرادی شد که ناگهان در آمریکا سرگردان ذهنی هستند 4

او یکی از مشهورترین خواننده های خارجی در دهه 80 قرن گذشته است (عکس اینترنتی).

وی که از کیم نگان به سرعت درآمد عظیمی کسب کرد ، شناخته شد ، وی شغلی را شروع کرد و مرکز موسیقی خود را افتتاح کرد. وقتی خواننده خانواده ای خوشبخت با 2 دختر زیبا داشت ، زندگی واقعاً خیلی گرم بود. این حادثه در زمانی رخ داد که مردم فکر می کردند همه چیز خیلی خوب است.

موفقیت ، محبوبیت و ثروت آنقدر سریع حاصل می شود که خواننده غالباً بیمار می شود ، بی تفاوت زندگی می کند و غالباً دیر می رسد ، در مورد پول شفاف نیست. این امر منجر به تحریم کیم نگان شد و از دنیای هنرمندان آن زمان کنار گذاشته شد.

متأسفانه ، کیم نگان ، خواننده خارج از کشور ، که شیفته قلب مردم بود ، ناگهان در آمریکا سرگردان ذهنی شد 5

او دیگر آواز نمی خواند ، زندگی خانوادگی او نیز مشکلاتی داشت و سپس در سن 30 سالگی از همسرش جدا شد. در آن لحظه ، کیم نگان فرو ریخت ، به شیطانی فرو رفت و حق تربیت فرزندان را نداشت. این شوک به قدری زیاد بود که خواننده ضربه روحی جدی بر اعصاب و مغز وارد کرد.

>> همچنین مشاهده کنید: آیزاک در صحنه عمومی “از پلیس” فیلمبرداری کرد ، طرفداران از آن لذت بردند: معلوم شد که “مغز ماهی قرمز” چیزی نیست جز کسی!

این بیماری درمان نشده به سرعت خواننده کیم نگان را دیوانه کرد و تبدیل به زنی ذهنی شد که در خیابان ها و خیابان های ویتنامی ها در کالیفرنیا سرگردان بود و به طور شبانه روزی گدایی می کرد. بسیاری از مردم که شاهد این صحنه بودند نمی توانند پشیمان شوند.

متأسفانه ، کیم نگان خواننده خارج از کشور ، که شیفته قلب مردم بود ، ناگهان در آمریکا سرگردان ذهنی شد 6

تصویر زن پیر کیم نگان بسیاری از مردم را پشیمان می کند (عکس Trizzie Phuong Trinh)

متأسفانه ، کیم نگان خواننده خارج از کشور شیفته قلب افرادی شد که ناگهان در آمریکا سرگردان ذهنی هستند 7

در حال حاضر ، تصویر خواننده معروف مشهور کیم نگان ناپدید شده است ، و یک زن 57 ساله با پوستی تیره ، موهای نامرتب و چهره ای چروکیده و نگران جایگزین شده است. او به تنهایی لباس پوشید ، کیف بوم به همراه داشت و مانند یک مرد بی روح در تصویر عمومی خواننده Trizi Phuong Trin (همسر سابق بانگ کیو) سرگردان بود.

>> همچنین مشاهده کنید: نگوک ترینه در خیابان لباس های ابریشمی را در می آورد ، بارگیری و تخلیه می کند ، ناگهان واکنش مردم نشان می دهد

بسیاری از هنرمندان ، حتی دختر خواننده ، کیم نگان ، سعی کردند کمک کنند ، او را به بیمارستان روانپزشکی منتقل کردند و تغذیه این زن را به پایان رساندند ، امتناع کردند ، فقط می خواستند در جاده گشت بزنند. به همین دلیل مردم نمی دانند چه کاری باید انجام دهند ، اما هر از چند گاهی به او آب و غذا می دهند و اجازه می دهند که به میل خود راه برود …

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *