زیبایی خانم ویتنام به دلیل درگیری بین شایعات قرار ملاقات با همسر سابقش لو کوئن “سنگسار” کرد

زیبایی خانم ویتنام به دلیل درگیری بین شایعات قرار ملاقات با همسر سابقش لو کوئن “سنگسار” کرد

[ad_1]

تقریباً برای یک روز ، اطلاعاتی مبنی بر اینکه دوک هوی تاجر – شوهر سابق لو کوئین ، از پاهای بلند متولد سال 2002 است ، هنوز جامعه آنلاین را برانگیخته است. در میان شایعات مربوط به دوستیابی ، “دردناک” در جنبه اجتماعی ، مرد درونی از این رابطه پر سر و صدا صحبت می کند.

درگیری بین شایعات قرار ملاقات با همسر سابقش لو کوئن 1 ، زیبایی خانم ویتنام

شوهر پیر لو کویان عکس هایی را با کام دن بارگذاری کرد.

شوهر سابق لو کوئن ناگهان گفت که او و کم دن فقط برادر بودند. این دو هیچ قصدی برای ورود به یک رابطه عاشقانه ندارند. همانطور که مشاهده می شود ، سخنان تجار آلمانی تأیید می کند که آنها متوقف می شوند تا درک کنند که آیا آنها سازگار هستند و نه فقط برادران.

در همین حال ، با انتشار مطبوعاتی از طرف كام دان مشخص شد كه من و تاجر دوك هوی از چند ماه گذشته همدیگر را می شناسیم. او به دلیل متفکر بودن و استعدادش شوهر سابقش لو کوئن را دوست دارد ، اما این دو فقط برادرهای نزدیک هستند و بدون برنامه ریزی برای قرار ملاقات برای بیرون رفتن با یکدیگر مانند دوستان رفتار می کنند.

درگیری بین شایعات قرار معاشرت با همسر سابقش لو کوئن 2 ، زیبایی خانم ویتنام

کام دن به دلیل اظهارات ناسازگار در مورد رابطه اش با تاجر دوک هیو سنگسار شد

اگرچه او این موضوع را تکذیب کرد ، اما کام دن هنوز در صفحه شخصی خود نظرات ناامیدکننده زیادی از طرف هواداران دریافت کرد زیرا با یک غول بزرگ بیش از 27 سال رابطه عاشقانه داشت.

لازم به ذکر است که پس از آن این زیبایی نشان داد که او و تاجر ثروتمند ازدواج نکرده اند ، اگر عشق وجود داشته باشد ، هیچ مشکلی وجود ندارد. سخنان ناسازگار کام دن ناخواسته به کانون انتقادات مردم تبدیل شد. بسیاری از افراد کام دان را “سنگسار” کردند زیرا اظهارات متفاوتی داشتند.

زیبایی خانم ویتنام به دلیل تضاد بین شایعات قرار ملاقات با همسر سابقش لو کوئن 3

کام دن با تاجر دوک هوی صمیمی است.

در حال حاضر ، این زیبایی در مورد سخنان ناسازگار خود مانند رابطه مرموز خود با شوهر سابقش لو کوئن صحبت نکرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *