زیبایی خانم ویتنام از نگرش خانواده اش به شایعات همسریابی در مورد شوهر سابقش لو کوئن خبر می دهد

زیبایی خانم ویتنام از نگرش خانواده اش به شایعات همسریابی در مورد شوهر سابقش لو کوئن خبر می دهد

[ad_1]

به دنبال شایعات مربوط به یک داستان عاشقانه بین لو کوئن و لام بائو چاوو ، شوهر سابق این خواننده نیز هنگامی که زیبایی را در جلسه Miss Vietnam 2020 ، 27 سال جوانتر از زیبایی خود ، نشان داد ، سر و صدا بود. اگر کام دن – زیبایی که گفته می شود با شوهر سابق خود لو کوئن ملاقات کرده است ، هیچ حرف پر سر و صدایی نخواهد داشت ، اظهارات ضد و نقیضی در رسانه ها داشته باشد.

زیبایی خانم ویتنام نگرش خانواده اش را نسبت به شایعات بیرون رفتن با شوهر سابقش Le Quyen 1 آشکار کرد

شایعات قرار ملاقات بین تاجر دوک هوی و کام دن.

هنگامی که شایعات مربوط به قرار ملاقات بر سر زبان ها افتاد ، کام دن صحبت کرد تا تأیید کند که او فقط با دوک هیو تاجر دوست و برادر نزدیک بود. اما پس از آن او تأیید کرد که او و تاجر ازدواج نکرده اند ، در صورتی که مشکلی با یکدیگر ندارند. همین بیانیه متناقض بود که باعث شد بسیاری انتقادات خود را توجیه کنند.

زیبایی خانم ویتنام ، نگرش خانواده اش را نسبت به شایعات بیرون رفتن با شوهر سابقش Le Quyen 2 آشکار کرد

کم دن به دلیل اظهارات ضد و نقیض خود در رابطه با رابطه با شوهر سابقش لو کوئن مورد انتقاد قرار گرفته است.

بعد از داستان عاشقانه پر سر و صدا ، هر حرکت این دو همچنان مورد توجه طرفداران قرار می گیرد. چندی پیش ، هرچند آنها ادعا کردند که هیچ رابطه ای ندارند ، اما این دو هنوز در این مراسم با هم ظاهر شدند ، و این باعث شد مردم شک کنند که آیا واقعاً این حرف توسط افراد داخلی گفته شده است.

در یک مصاحبه اخیر ، کم دن در مورد آشفتگی های گذشته خود با همسر سابقش لو کوئن چیزهای زیادی را بیان کرد. بر این اساس ، کام دان گفت که زندگی او کمی بعد از سر و صدا تغییر کرد. با این حال ، ادعا می کند که فردی سرسخت است ، ذهنیت او خیلی تحت تأثیر قرار نمی گیرد و این اختلاف ممکن است انگیزه او را برای تلاش برای آینده فراهم کند. علاوه بر این ، در مقابل انتقادات جامعه آنلاین در مورد ارتباط بین اختلاف سنی و تاجر دوک دوگ هیو ، خانم زیبا ویتنام 2020 تأیید کرد که هیچ خطایی در وجدان و جامعه خود انجام نداده است.

زیبایی خانم ویتنام ، نگرش خانواده اش را نسبت به شایعات بیرون رفتن با شوهر سابقش Le Quyen 3 آشکار کرد

کم دن مقاله های بسیاری از روزنامه ها در مورد رابطه خود با دوک هوی را به اشتراک گذاشت.

کام دن در مورد برخورد خانواده اش در میانه جلسات پر سر و صدا صحبت کرد و تأیید کرد که خانواده اش بسیار روانشناختی و حمایت کننده هستند ، بنابراین او فشار زیادی نمی آورد. کام دن به طور خاص در توضیح بیانیه جنجالی در رسانه ها ، تأیید کرد که اولین باری که مدیرش پاسخ داد ، دومین بیانیه رسمی او مقام جدید او بود. به دلیل سر و صدای ناگهانی ، مدیر او سریعاً پاسخ داد تا در برابر مطبوعات قرار گیرد ، اما سپس او با دقت با مدیر خود صحبت کرد و دقیق ترین پاسخ را دریافت کرد.

زیبایی خانم ویتنام ، نگرش خانواده اش را نسبت به شایعات بیرون رفتن با شوهر سابقش Le Quyen 4 آشکار کرد

او نمی ترسید توضیح دهد که قبلاً ادعاهای متناقضی وجود داشته است.

آشکار کردن رابطه واقعی او با شوهر سابقش لو کویان کم دن تأیید می کند که وی به مدیر نزدیک است ، بنابراین او می خواهد از نظر هنری به او کمک کند و تأیید می کند که این دو اکنون فقط دوست هستند ، اما در آینده یک رابطه وجود دارد آنچه را نمی توان تعیین کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *