زیبایی توسط زمان فراموش می شود

زیبایی توسط زمان فراموش می شود


عکس های ارسال شده 9 سال پیش ، ترمز لی می نویسد پیوست شده با عنوان: “9 سال پیش فیس بوک در این عکس ظاهر شد. قدیمی به نظر نمی رسد ، لبهایش هنوز ترک خورده است.”

همسر مدیر عامل یک تریلیون شرکت 9 سال پیش عکسی را نشان داد: زیبایی توسط زمان 1 فراموش می شود

اگرچه او عمداً متواضعانه نوشت ، اما مردم از زیبایی طبیعی او باعث تحسین شبکه شدند.

همسر مدیر عامل یک تریلیون شرکت 9 سال پیش عکسی را نشان داد: زیبایی توسط زمان 2 فراموش می شود

دیده می شود که از تاریخ ازدواج با شوهر غول پیکر که مدیرعامل گروه کوکوبای است ، زندگی بازیگر “من فقط از عشق متنفرم” همیشه باعث حسادت افراد می شود که مرتباً ثبت نام و آشپزی می کنند. خوشمزه – لذیذ.

همسر مدیرعامل یک تریلیون شرکت 9 سال پیش عکسی را نشان داد: زیبایی توسط زمان 3 فراموش می شود

نه تنها این ، زیبایی فانه لی نیز به وضوح مشهور شده است. هر کس قادر به درک این است که دختر هر چقدر شادتر باشد ، زیبا تر است.

پیش از این همسر تریلیون اپیزود Phanh Lee نیز در اینستاگرام داستانی را به اشتراک گذاشت و از طرفداران در مورد مدل موهای جدید خود با نظرسنجی پرسید: “آیا این موهای جدید مناسب همه است؟”

همسر مدیرعامل یک شرکت تریلیون دلاری 9 سال پیش عکسی نشان داد: زیبایی با زمان 4 فراموش می شود

او ترجیح داد سقف های مسطحی داشته باشد که کاملاً پیشرفته به نظر برسد ، متفاوت از تصویر معمولی. بله ، با موهای زائد ، فانه لی جوان تر از سن واقعی خود به نظر می رسد ، اما افراد در شبکه هنوز می بینند … اشتباه است.

همسر مدیرعامل یک تریلیون شرکت 9 سال پیش عکسی نشان داد: زیبایی توسط زمان 5 فراموش می شود

پس از استعفای همسرش ، فانه لی دیگر در صفحه نمایش کوچک ظاهر نمی شود. علاوه بر این ، او به ندرت در رویدادهای صنعت سرگرمی شرکت می کند. در عوض ، این بازیگر از زندگی مجلل و آرام در کنار همسرش که یک غول است برخوردار است.

همسر مدیرعامل یک تریلیون شرکت 9 سال پیش عکسی را نشان داد: زیبایی توسط زمان 6 فراموش می شود

تماشاگران تلویزیون به عنوان زن اصلی ترمز لی را دوست دارند – کیم در فیلم Hate only loves and Love is نفرت. او در این فیلم با بازیگر خوش تیپ دین تو بازی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *