زن و شوهر مادربزرگ و مادربزرگ – نوه ها با اختلاف 40 سال پر سر و صدا که یک بار ازدواج کرده اند ، برای ملاقات با کودک آماده می شوند؟

زن و شوهر مادربزرگ و مادربزرگ – نوه ها با اختلاف 40 سال پر سر و صدا که یک بار ازدواج کرده اند ، برای ملاقات با کودک آماده می شوند؟

[ad_1]

چند سال پیش ، داستان عاشقانه چند نوه تایوانی یک بار در رسانه های اجتماعی خبرساز شد. موسیقیدان Ly Khone Thanh ، متولد 1957 با دوست دخترش Lam Tinh An ، متولد 1996 ، رابطه دوستانه خود را ارسال کرد و عکس های زیبا را با هم منتشر کرد که باعث عقب نشینی مردم شد.

زن و شوهر مادربزرگ و مادربزرگ - نوه ها با اختلاف 40 سال پر سر و صدا که یک بار ازدواج کرده اند ، برای ملاقات با کودک آماده می شوند؟  اولین

زوج “پدربزرگ و مادربزرگ” یک بار غوغا کردند

این رابطه پدربزرگ و نوه زیر 40 سال مورد تمسخر و سخنان تحقیرآمیز بسیاری از اطرافیان قرار گرفته است. اما تاکنون پس از 7 سال عشق ، این زوج همچنان رابطه عاشقانه خود را حفظ کرده اند. نه تنها این ، مسئله این دو ازدواج در شبکه های اجتماعی نیز سر و صدا ایجاد کرد.

به ویژه ، در عکس جدیدی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است ، Ly Khone Thanh ، نوازنده و دوست دختر Lam Tinh An در گوشه ای نشسته بودند ، اما دست Lam Tinh An انگشتر طلا را به انگشت حلقه بسته بود.

زن و شوهر مادربزرگ و مادربزرگ - نوه ها با اختلاف 40 سال پر سر و صدا که یک بار ازدواج کرده اند ، برای ملاقات با کودک آماده می شوند؟  2

آخرین تصویر سوالاتی را در مورد ازدواج این زوج ایجاد کرد

گزارش شده است که نوازنده ای با نام خانوادگی Ly یک کتابفروشی را افتتاح کرده است تا به کار دوست دختر خود بپردازد. در مورد لام تین آن ، ظاهر 24 ساله او کمی قبل از سن او کمی قدیمی به حساب می آید. شاید رابطه عاشقانه با نوازنده بالای 40 سال او را هم از نظر تفکر و هم از لحاظ ظاهری پیرتر کند.

زن و شوهر مادربزرگ و مادربزرگ - نوه ها با اختلاف 40 سال پر سر و صدا که یک بار ازدواج کرده اند ، برای ملاقات با کودک آماده می شوند؟  3

لام تین آن کمی بیش از 24 سال سن دارد

علاوه بر این ، پدر لام تین آن اخیراً در یک مصاحبه غیررسمی به طور غیرمستقیم نشان داد که دخترش باردار است. این امر باعث می شود كه مردم نسبت به ازدواج پدربزرگ و مادربزرگ مشكوكتر شوند و همچنین آنها هنگام داشتن اولین فرزندشان آماده استقبال كامل هستند.

زن و شوهر مادربزرگ و مادربزرگ - نوه ها با اختلاف 40 سال پر سر و صدا که یک بار ازدواج کرده اند ، برای ملاقات با کودک آماده می شوند؟  4

پدر لام تین آن همچنان به افشای داستان دختر باردار خود پرداخت

Ly Khone Thanh و Lam Tinh An برای اولین بار در سال 2008 ملاقات کردند. در آن زمان ، لام تین هنوز دانشجو بود و Ly Khone Thanh دوست پدرش بود. در سال 2013 ، این زوج علناً مورد علاقه و مخالفت شدید خانواده خود و تمسخر کاربران شبکه قرار گرفتند.

با این حال ، دوره 7 ساله پایبندی به غلبه بر پیشنهاد افراد اطراف احساسات صمیمانه و گرم این زن و شوهر را ثابت کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *