زندگی خواننده ای که 2/3 چهره تکان دهنده اش را سوزاند اکنون چگونه است؟

زندگی خواننده ای که 2/3 چهره تکان دهنده اش را سوزاند اکنون چگونه است؟

[ad_1]

هونگ نگوک یک خواننده مشهور با نسل اول 8x ، 9x است. هونگ نگوک هنگامی که در اوج شهرت خود بود ناگهان در پشت صحنه بازنشسته شد تا شوهرش را برای استقرار در ایالات متحده دنبال کند. پس از اولین بار ازدواج ناقص ، خواننده هونگ نگوک تصمیم گرفت “یک قدم دیگر” برد ، و شادی را برای شخصی به نام توماس تام نگوین فرستاد. این واقعیت که خواننده تصمیم گرفت متوقف شود ، مخاطبان را پشیمان می کند. این زیبایی به دلیل زندگی گرم و آرام و پر از خنده و شادی در کنار همسر و فرزندانش باعث آرامش بیشتر هواداران شد.

پیش از این ، این واقعیت که خواننده به طور ناگهانی 2/3 صورت خود را سوزاند ، جامعه را به شدت نگران کرد. در آن زمان ، هنگامی که دمای سونا را برای پسرش کنترل کرد ، به طور ناگهانی تصادف کرد که ناگهان دیگ منفجر شد. شوهر وی گفت که خانواده سونی خریداری کرده بودند که با یک گلدان آب گرم در بیرون گرم می شد. وقتی پسر بزرگش ، چان هونگ ، در چادر نشست ، هونگ نگوک بررسی کرد که آیا آب در حال جوشیدن است یا خیر ، گلدان منفجر شد.

زندگی خواننده ای که اکنون 2/3 چهره تکان دهنده خود را سوزانده چگونه است؟  اولین

توماس تام تمام وقت خود را کم کم به مراقبت از همسرش می پرداخت. بسیاری از مردم نیز وقتی پس از این همه سختی ، سعادت واقعی خود را پیدا می کنند ، احساس امنیت می کنند. عکس: TravelMag

در حال حاضر ، هونگ نگوک زندگی شادی دارد که بسیاری از مردم خواهان آن هستند. او با همسر و فرزندانش در خانه ای بزرگ و راحت با آرامش زندگی می کند. شوهر هونگ نگوک ، توماس تام نگوین ، معروف است که فرزندان خود را بسیار دوست دارد. در چهل و یکمین سالگرد تولد خود ، زیبایی ناگهان از شوهرش یک ویلای یک میلیون دلاری مشرف به ساحل دریافت کرد.

در طول سال ، هونگ نگوک و همسر و فرزندانش فقط یک یا دو بار برای تعطیلات به اینجا می آیند. مساحت ویلا حدود 1000 مترمربع با تعداد زیادی اتاق با امکانات کامل ، طراحی مدرن و فوق العاده چشم نواز است. این خانه حداکثر 6 اتاق خواب با 6 حمام دارد ، بنابراین زندگی برای کل خانواده راحت است. فضای داخلی آپارتمان می تواند ادب ، مجلل و کلاس را تشخیص دهد.

زندگی خواننده ای که اکنون 2/3 چهره تکان دهنده خود را سوزانده چگونه است؟  2

خانه خود هونگ نگوک عکس: zing

او یک بار در مورد خانواده اش گفت: “همه چیز در زندگی از بهشت ​​تنظیم شده است. من اکنون سه فرزند و یک شوهر ناقص دارم که همه چیز را برای من می دهد.” هونگ نگوک در حال حاضر زمان بیشتری را نسبت به کارهای هنری با خانواده خود می گذراند. گاهی اوقات افراد زیبا به عمل می روند ، اما نه خیلی اوقات. زیبایی همچنین برای شرکت در رویدادها یا برنامه ها به ویتنام محدود می شود ، زیرا در آن زمان او مجبور است مدت طولانی از خانواده اش دور باشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *