زنان زیبا و یکپارچه در سفر به غرب ، اولین زیبایی چه کسی است؟

زنان زیبا و یکپارچه در سفر به غرب ، اولین زیبایی چه کسی است؟

[ad_1]

Ngoc Tho Tinh - این یک دیو خرگوش است که وانمود می کند یک شاهزاده خانم است و برای ازدواج با تانگ تانگ ازدواج می کند. او خوب آواز می خواند ، زیبا می رقصد ، چشمانی درخشان دارد و حیوان خانگی Hang Nga است.
Ngoc Tho Tinh – این یک دیو خرگوش است که وانمود می کند یک شاهزاده خانم است و برای ازدواج با تانگ تانگ ازدواج می کند. او خوب آواز می خواند ، زیبا می رقصد ، چشمانی درخشان دارد و حیوان خانگی Hang Nga است.
پرنسس وانگ تان ، همسر نه فصل چونگ. وی قبلاً همسر سه وارث تاج و تخت ، تای های لانگ وونگ بود ، اما این ماجرا خشم شوهرش را برانگیخت. این سه ولیعهد توسط همسرش اخراج شدند ، بنابراین او سنگ دا مین چائو را که نگوک هوانگ به مناسبت عروسی به او داد شکست. بنابراین ، او برای تبدیل شدن به اسب باخ لانگ برای سوار شدن بر تانگ تانگ مجازات شد.
پرنسس وانشنگ ، همسر نه فصل چونگ. وی قبلاً همسر سه وارث تاج و تخت ، تای های لانگ وونگ بود ، اما این ماجرا خشم شوهرش را برانگیخت. این سه ولیعهد توسط همسرش تبعید شدند ، بنابراین او سنگ دا مین چائو را که نگوک هوانگ به مناسبت عروسی به او هدیه داد ، شکست. بنابراین ، او برای تبدیل شدن به اسب باخ لانگ برای سوار شدن بر تانگ تانگ مجازات شد.
هان تین یک عاشق زن است که از کوه بادام خاردار در یک کوه بلند کشت می کند. با چهره ای زیبا
هان تین یک عاشق زن است که از کوه بادام خاردار در یک کوه بلند کشت می کند. هان تین با ظاهری زیبا ، “کج شدن آب برای کج شدن شهر” ، در کنار طبیعتی ملایم و استعداد آواز ، تنها هیولایی است که می تواند تنگ تانگ را حتی برای لحظه ای “لمس” کند.
باخ دین هو ، عاشق باخ لوک تین. توصیف اصلی این هیولا فوق العاده به نظر می رسد ، شبیه Guanin است و مانند ملکه زیبایی کشور Pi Kau شکل گرفته است.
باخ دین هو ، عاشق باخ لوک تین. توصیف اصلی این هیولا فوق العاده به نظر می رسد ، شبیه Guanin است و مانند ملکه زیبایی کشور Pi Kau شکل گرفته است.
پرنسس کنفوسیوس مردی با زیبایی زیبا ، قلب صادق و رقصهای جذاب است. اگرچه او در این لیست قرار گرفت ، اما در واقع ، به لطف کمک های او ، چهار معلم و دانش آموز تنگ تانگ در راه Tay Truk برای جستجوی سوترها بر درد و رنج بزرگ غلبه کردند.
پرنسس کنفوسیوس مردی با زیبایی زیبا ، قلب صادق و رقصهای جذاب است. اگرچه او در این لیست قرار گرفت ، اما در حقیقت ، به لطف کمک های او ، چهار معلم و دانش آموز تنگ تانگ در راه Tay Truk برای جستجوی سوترا بر درد و رنج بزرگ غلبه کردند.
تین را امتحان کنید ، یک جن جن است و همیشه با دست در سر قربانی مخاطب جوان سفر به غرب را تعقیب می کند.
Tin را امتحان کنید ، یک جن جن است و همیشه با دست در سر قربانی مخاطب جوان سفر به غرب را تعقیب می کند.
7 جن عنکبوت در غار Ban To Cave. مشهور است که استحمام و شلیک به تار عنکبوت این دختران توسط بدلکاران مرد انجام می شده است ، اما زیبا بودن صورت 7 دختر را نمی توان انکار کرد.
7 جن عنکبوت در غار Ban To Cave. مشهور است که استحمام دختران و تیراندازی به تار عنکبوت توسط بدلکاران مرد انجام می شود ، اما زیبا بودن صورت 7 دختر را نمی توان انکار کرد.
عقرب ، معروف به Pi Ba Tin ، دومین هیولای قوی در Journey to the West است. هنگامی که او تانگ تانگ را به راه تقریباً اشتباهی سوق داد ، حتی سان ووکونگ هنگام جنگ با او به شدت مجروح شد.
عقرب ، معروف به Pi Ba Tin ، دومین هیولای قوی در Journey to the West است. هنگامی که این باعث شد تانگ تانگ تقریباً مسیر اشتباهی را طی کند ، حتی سان ووکونگ هنگام جنگ با او به شدت مجروح شد.
نگوک دین هو همسر دوم Nguu Ma Vuong است. در واقع ، این یوکای هیچ سوice نیتی ندارد و نه می خواهد به کسی آسیب برساند ، فقط می خواهد مرد خود را در کنار خود نگه دارد. با این حال ، در پایان ، او ضعیف بود ، و هنگامی که گاو کینگ تحت سلطه قرار گرفت نتوانست جان خود را نجات دهد.
نگوک دین هو همسر دوم نگوو ما وونگ است. در واقع ، این یوکای هیچ سو mal نیتی ندارد و نه می خواهد به کسی آسیب برساند ، فقط می خواهد مرد خود را در کنار خود نگه دارد. با این حال ، در پایان ، او ضعیف بود و نتوانست زندگی خود را نجات دهد ، زمانی که گاو نر سلطان تحت سلطه قرار گرفت.
ملکه پادشاهی کودکان. اگرچه او یک دیو نیست اما برای تانگ تانگ نیز یک چالش است. در کتاب ، این یک چالش بسیار دشوار است ، و در فیلم مانند یک داستان غنایی شکست خورده است.
ملکه پادشاهی کودکان. اگرچه او یک دیو نیست اما برای تانگ تانگ نیز یک چالش است. در کتاب ، این یک چالش بسیار دشوار است ، و در فیلم مانند یک داستان غنایی شکست خورده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *