رونالدو پس از خروج از یورو در پایان کار خود ، به دلیل تقلب خود مورد تمسخر هواداران قرار گرفت

رونالدو پس از خروج از یورو در پایان کار خود ، به دلیل تقلب خود مورد تمسخر هواداران قرار گرفت

[ad_1]

رونالدو و پرتغال پس از شکست 0-1 مقابل بلژیک در دیداری از مرحله یک هشتم نهایی یورو 2020 رسماً قهرمان سابق این قهرمان شدند. این فوق ستاره 36 ساله دیدار سختی را مقابل دفاع سازمان یافته داشت. خوب از شیاطین سرخ.

رونالدو در پایان کار خود با ترک یورو ، همزمان به دلیل اقدام کلاهبرداری مورد تمسخر هواداران قرار گرفت 1
رونالدو پس از حذف تیمش توسط یورو از بلژیک ، نتوانست عصبانیت خود را پنهان کند.

در سن 36 سالگی ، این ممکن است آخرین یورو رونالدو با پرتغال باشد ، زیرا در 36 سالگی CR7 مجبور است 4 سال دیگر منتظر بماند تا در مسابقات شرکت کند ، زیرا می ترسد که دیگر در فرم بالایی نباشد ، تا صدا شود تا تیم ملی

وقتی سوت آخر به صدا درآمد ، رونالدو نتوانست ناامیدی و اندوه خود را پنهان کند. در نهایت ناامیدی ، رونالدو بازوبند کاپیتانی را قبل از بلند کردن دوباره به زمین انداخت ، در حالی که هم تیمی هایش با وحشت تماشای جشن بلژیکی را تماشا می کردند.

رونالدو پس از خروج از یورو در پایان دوران حرفه ای خود ، به دلیل عمل تقلب 2 مورد تمسخر هواداران قرار گرفت
رونالدو پس از خروج از یورو در پایان کار خود ، به دلیل اقدام کلاهبرداری مورد تمسخر هواداران قرار گرفت

پس از آن ، ستاره سابق رئال به استقبال بازیکنان بلژیک آمد ، او دست داد و با روملو لوکاکو صحبت کرد و از مصدومیت کوین دی بروین پرسید. اما عصبانیت فروکش نکرد ، CR7 ، وقتی به تونل رفت ، بازوبند کاپیتانی را هم انداخت و با پاهای خود به زمین لگد زد.

رونالدو پس از خروج از یورو در پایان کار خود ، در همان زمان مورد تمسخر هواداران قرار گرفت 3
رونالدو پس از خروج از یورو در پایان کار خود ، به دلیل تقلب خود مورد تمسخر هواداران قرار گرفت

این احتمالاً آخرین عکس رونالدو در صحنه یورو خواهد بود و بسیاری از هواداران برای ناامیدی که ستاره پرتغالی نشان می دهد ابراز همدردی کرده اند. “ناراحت کننده است که آخرین سفر رونالدو در یورو بسیار زشت به پایان رسید”، یک طرفدار در توییتر نوشت.

علاوه بر تصویر بالا ، بلوف رونالدو پس از مشاجره با بازیکن بلژیکی نیز به طور همزمان مورد تمسخر بسیاری از هواداران قرار گرفت. طبق لیست ستاره روزانهرونالدو به دلیل اقدامات خود به خصوص پس از حذف تیم پرتغالی از یورو توسط بلژیک ، با موجی از تمسخر شدید در شبکه های اجتماعی روبرو است.

در پایان کار خود رونالدو که یورو را ترک کرد ، هواداران نیز به دلیل اقدام کلاهبرداری خود مورد تمسخر قرار گرفتند 4
یکی از هواداران اظهار داشت: “این بخشی از رونالدو است. او بازیکن بزرگی در جهان است ، نیازی به درام آماتور برای ما ندارد.”

در دقیقه 22 بازی پرتغال و بلژیک که هنوز بازی 0 بر صفر بود ، CR7 دچار سقوط شد و پس از اختلاف با توماس مونیر بازیکن بلژیکی چهره او را از درد بغل کرد. با این وجود ، علی رغم اقدامات CR7 ، داور فلیکس بریچ مسابقه را ادامه داد.

تصویر به تأخیر افتاده نشان می دهد که رونالدو از ناحیه صورت تصادف نکرده و در واقع کاپیتان پرتغال عمدا تقلب کرده است. CR7 که بازی داور را نمی دید ، بلافاصله از جای خود بلند شد و بدون نشان دادن درد به بازی ادامه داد.

“کودک من بیشتر به در کمد برخورد کرد ، اما آن را نشان نداد”، حساب 9 حتی کنایه آمیز است.

حساب KimoLBJ نوشت: “این برای CR7 شرم آور است ، جیغ و بغل کردن. او حتی به صورت او لمس نشده است.”

نظر توهین آمیز تر: “حیف رونالدو. او تقریبا 40 ساله است و احتمالاً این چهلمین بار است که او در زمین حضور دارد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *