رونالدو نمی تواند یوونتوس را تحمل کند: منچسترسیتی و پاری سن ژرمن همزمان می گویند نه ، سقف قدیمی استقبال می شود

رونالدو نمی تواند یوونتوس را تحمل کند: منچسترسیتی و پاری سن ژرمن همزمان می گویند نه ، سقف قدیمی استقبال می شود

[ad_1]

طبق اطلاعات از اسکای ایتالیا، رابطه بین مهاجم کریستیانو رونالدو و باشگاه یوونتوس زمانی پایان یافت که هر دو قرارداد خود را تمدید نکنند. این بدان معناست که CR7 فقط یک قرارداد 12 ماهه با خانم دام گیا خواهد داشت. این باعث می شود یوونتوس مجبور شود تابستان امسال آن را بفروشد اگر نمی خواهد به چشم انداز از دست دادن همه چیز در سال آینده فکر کند.

رونالدو نمی تواند یوونتوس را تحمل کند: منچسترسیتی و پاری سن ژرمن همزمان می گویند نه ، سقف قدیمی از 1 استقبال می کند

آینده رونالدو بلافاصله به موضوعی داغ برای رسانه های جهان تبدیل شد. بلافاصله ، شایعات زیادی در مورد فرود جدید فوق ستاره پرتغالی منتشر شد.

اطلاعاتی وجود دارد که BLD پاری سن ژرمن آماده شکستن گاوصندوق برای استخدام رونالدو برای زوج شدن با مسی است. در همین حال ، رسانه های این کشور اعلام کردند که در صورتی که نیمه آبی منچستر نتواند هری کین را جذب کند ، من سیتی یک فیلم پرفروش به نام رونالدو را فعال خواهد کرد.

اما این شایعات تکذیب شد. به گفته فابریزیو رومانو ، روزنامه نگار ، منچسترسیتی هیچ برنامه ای برای تعقیب رونالدو در تابستان ندارد. برای آنها ، گل شماره یک هنوز مهاجم هری کین است و هیئت مدیره The Citizens هنوز آمادگی ترک این قرارداد را ندارد.

در همین حال ، PSG آنقدر شور نیست که بتواند پس از خرید لیونل مسی “فوق العاده” را فعال کند. هدف آنها همچنان حفظ همان مهاجم امباپه است.

رونالدو نمی تواند یوونتوس را تحمل کند: منچسترسیتی و پاری سن ژرمن همزمان می گویند نه ، سقف قدیمی از 2 استقبال می کند
چشم انداز CR7 به عنوان هم تیمی مسی در PSG اتفاق نخواهد افتاد.

در این زمینه ، رئال مادرید به طور ناگهانی به مقصد ایده آل برای بازیکن متولد 1985 تبدیل شده است. بر اساس اطلاعات اختصاصی جدید افشا شده توسط روزنامه نگار ادو آگیره – یکی از افرادی که رابطه نزدیکی با فوق ستاره کریستیانو رونالدو دارد ، کرکس سفید با CR7 در چند روز گذشته. کارلو آنچلوتی مربی خود می خواهد رونالدو را به برنابئو بازگرداند و این چشم انداز به تدریج به واقعیت تبدیل می شود.

تنها مانع بر سر رئیس جمهور فلورنتینو پرز است ، زیرا همه برنامه های انتقال رئال مادرید باید از طریق این رئیس جمهور انجام شود. در حال حاضر ، سرمایه دار بزرگ اسپانیایی هنوز امباپه را هدف اصلی خود می داند. با این حال ، این معامله به تدریج پیچیده تر می شود و ممکن است او گزینه A رونالدو را انتخاب کند.

رونالدو نمی تواند یوونتوس را تحمل کند: منچسترسیتی و پاری سن ژرمن همزمان می گویند نه ، سقف قدیمی از 3 استقبال می کند

اگر این واقعیت داشته باشد ، هواداران رئال مادرید خوشحال خواهند بود زیرا رونالدو به تیم برنابئو کمک کرده است تا عناوین بی شماری را به دست آورد. CR7 خود نیز روابط بسیار خوبی با مربی کارلو آنچلوتی و همچنین هم تیمی هایش در اینجا دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=joIvki7iGiQ

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *