“روز بزرگ ، اما ایمنی حرف اول را می زند”

“روز بزرگ ، اما ایمنی حرف اول را می زند”

[ad_1]

بر اساس اطلاعات پورتال اطلاعاتی وزارت بهداشت در ساعت 6 صبح روز 29 ژانویه ، تعداد کل بیماران مبتلا به Covid-19 در ویتنام به 1651 نفر افزایش یافته است. از 9 مورد جدید ، 1 مورد در Hai Phong ، 1 مورد در هانوی ، Bac Ninh با 1 نفر ، Quang Ninh 2 ، Hai Duong 4 وجود دارد.

ترجمه Covid-19 در حال پیشرفت و پیچیدگی بیشتری است ، بنابراین آنچه که مردم باید انجام دهند پیشگیری و اطمینان از ایمنی خود و افراد اطراف است. اخیراً ، داستانی در مورد به تعویق انداختن عروسی زوجین در Nge An با تشویق جامعه آنلاین روبرو شد.

زن و شوهر Nghe به طور فعال عروسی را برای قرنطینه به تعویق می اندازد:
تصویر

این زن و شوهر در Thanh Chuong – Nghe An ، عروس آینده Doan Thi Mo (Thanh Chuong ، Nghe An) و داماد Nguyen Khac Phuoc (های لانگ ، Quang Tri) از Bac Ninh در 28 / اول به Nghe An بازگشتند. پس از بازگشت از Bac Ninh ، منطقه به تازگی پرونده مثبتی را برای Covid-19 باز کرده است ، هر دو به طور فعال در هماهنگی با آژانس بهداشتی شرکت کرده اند ، و از اجرای جدی پیشگیری از اپیدمی اطمینان حاصل می کنند.

هر دو تصمیم گرفتند با وجود برنامه ریزی شده و سفره عقد ، عروسی را به تعویق بیندازند. قبل از اقدامات خودآگاهانه زوج جوان ، جامعه آنلاین تعریف و تمجید می کرد. این زوج جوان و خانواده هایشان بحث کردند و توافق کردند که مراسم ازدواج را به تعویق بیندازند و آنها را در ایستگاه پزشکی محلی منزوی کنند.

آقای Doan Kong Tuan ، پدر عروس در مصاحبه با روزنامه Nghe An ، گفت: “اگرچه روز بزرگی است ، اما در مورد امنیت فکر می کنیم ، اما خانواده با منطقه موافقت کرده اند و عروسی را برای محدود کردن جمعیت به تعویق می اندازند.”

Nge Couple به طور فعال عروسی را برای قرنطینه به تعویق می اندازد:
خانواده به طور فعال عروسی را به تعویق می اندازند. عکس: روزنامه نغه

اطمینان از امنیت خود و جامعه بسیار ضروری است ، به ویژه هنگامی که اپیدمی Covid-19 در ویتنام پیچیده باشد. با تشکر از افرادی مانند این زوج جوان ، پیشگیری از شیوع بیماری در کشور ما می تواند دستاوردهای بزرگی به دست آورد.

شاید این یک اتفاق خاطره انگیز برای Doan Ti Mo و Nguyen Kak Fuok شود. جامعه آنلاین امیدوار است که هر دو پس از 14 روز انزوا در امان باشند ، به جشن خانواده Tet برگردند و به زودی ازدواج کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *