رسانه های اجتماعی کره بار دیگر با اخبار مبنی بر ازدواج هیون بن با Son Ye Jin در اواخر سال جاری سر و صدا می کنند

رسانه های اجتماعی کره بار دیگر با اخبار مبنی بر ازدواج هیون بن با Son Ye Jin در اواخر سال جاری سر و صدا می کنند

[ad_1]

از زمان عمومی شدن ، هیون بن و سین یه جین هنوز یک زوج طلایی هستند که منتظر یک روز مشترک هستند که هر دو در اسرع وقت به یک خانه بازگردند. همچنین ، به دلیل انتظارات عمومی ، شایعات در مورد هیون بین و سون یه جین اغلب به سرعت در شبکه های اجتماعی پخش می شود.

هیون بن برنامه کاری را تا پایان سال لغو کرد تا از عروسی با سین یه جین مراقبت کند؟  اولین

اخیراً ، شبکه های کره ای وقتی شایعات مبنی بر لغو برنامه هیون بن در پایان سال جاری برای آماده شدن برای یک معامله بزرگ با سون یه جین ، دوباره شبکه های کره ای به وجد آمدند. به طور خاص ، در یک نشریه ، CDM ناشناس فاش کرد که او در مجموعه انتساب محرمانه 2 کار کرده و این اطلاعات را شنیده است.

“کدام هنرمند را دوست داری؟ من هیون بین را بیشتر دوست دارم. من به مجموعه وسایل رفتم و شنیدم که او ازدواج می کند. او حتی برنامه خود را از حالا تا آخر سال خالی گذاشت تا آماده شود. برای عروسی. او کار کرد من خیلی جاها هستم ، اما هرگز کسی را به خوبی هیون بین ندیده ام. همه کارکنان از او تعریف می کنند. “گفت این مرد.

هیون بن برنامه کاری را تا پایان سال لغو کرد تا از عروسی با سین یه جین مراقبت کند؟  2

خیلی سریع کاربران کره ای شبکه در یک بحث فوران کردند ، ما امیدواریم که این اطلاعات درست باشد تا آنها به زودی بهترین آرزوهای خود را برای خوشبختی زن و شوهر ارسال کنند.

سون یه جین و هیون بن بعد از فیلم “Crash Landing on You” رسما عاشق هم شدند. پیش از آن ، علی رغم سکوت مداوم هنگام آشکار شدن شواهد دوستیابی ، سرانجام پس از انتشار دیسپچ شواهد غیرقابل انکار ، آنها مجبور شدند آن را بپذیرند. هیون بن و سون یه جین پس از انتشار رسمی داستان دوست یابی خود برای رسانه ها ، از بیان احساسات خود به مردم کاملاً راحت هستند.

هیون بن برنامه کاری را تا پایان سال لغو کرد تا از عروسی با سین یه جین مراقبت کند؟  3

طرفداران این زوج امیدوارند که پس از مدت ها فشار سخت قایق ، این دو به زودی پایان خوشی داشته باشند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *