راز کمک به او در حفظ ثبات رنگ رژ لب بدون ترس از آغشته کردن ماسک در فصل اپیدمی

راز کمک به او در حفظ ثبات رنگ رژ لب بدون ترس از آغشته کردن ماسک در فصل اپیدمی

[ad_1]

همانطور که تبلیغات “خدایی” است ، اجتناب ناپذیر است که هنگام خوردن یا ماسک پوشیدن رژ لب روی فنجان ها و کاسه ها آغشته شود. علاوه بر روش های اساسی حفظ ماندگاری رژ لب ، مانند نوشیدن آب کافی ، از بین بردن دقیق آرایش و لایه برداری منظم ، مرهم لب کامل قبل از پر شدن نیز راهی برای کمک به ماندگاری بیشتر رژ لب است.

از پودر استفاده کنید

بعد از زدن رژ لب ، یک دستمال مرطوب برداشته و رژ لب را کمی تمیز کنید. سپس با استفاده از یک بطری اسپری معدنی یا آب صاف و صاف و صاف لایه کاغذ را کمی اسپری کنید. در آخر ، از پودر یا گرد و غبار فشرده شده برای پوشاندن کاغذ و لب ها استفاده کنید. این یک روش بسیار موثر برای مرطوب کردن رژ لب های کرم و ساتن است.

راز کمک به او در حفظ ثبات رنگ رژ لب بدون ترس از آغشته کردن ماسک در فصل اپیدمی 1

لب های خود را فشار دهید و چندین لایه رژ لب بزنید

تمام آنچه شما نیاز دارید یک ورق نازک کاغذ پوست است. پس از استفاده از رژ لب ، برای تمیز کردن پودر از رژلب ، از کاغذ استفاده کنید و سپس استفاده از رژ لب را ادامه دهید. این حرکت را حدود 2-3 بار تکرار کنید. در این مرحله ، مومیایی موجود در رژ لب تقریباً برداشته می شود و فقط یک لایه مات باقی می ماند که محکم به لب ها بچسبد. علاوه بر این ، این عمل همچنین به رژ لب کمک می کند تا به یک رنگ استاندارد برسد و لب ها طبیعی تر به نظر برسند.

راز کمک به او در حفظ ثبات رنگ رژ لب بدون ترس از آغشته کردن ماسک در فصل اپیدمی 2

از کانسیلر استفاده کنید

استفاده از لایه ای از کانسیلر روشی بین رنگ های رژ لب است که توسط بسیاری از پیروان زیبایی ترجیح داده می شود. علاوه بر این ، این کار همچنین به زنان کمک می کند تا لب های خود را بهتر شکل دهند ، لب های نازک و لب های ضخیم در 1 کلیک زیبا هستند. شما باید یک کرم با بافت نازک انتخاب کنید ، یک لایه سبک برای پوشاندن نقایص لب بزنید ، زیاد مالیده نشوید ، این باعث سنگین شدن لب ها می شود.

راز کمک به او در حفظ ثبات رنگ رژ لب بدون ترس از آغشته کردن ماسک در فصل اپیدمی 3

از پودر خشک استفاده کنید

برای کسانی که از برق لب یا رژ لب مایع استفاده می کنند ، باید از این روش استفاده شود. مقداری از این پودر شفاف بی رنگ را روی کاغذ روغنی می ریزید ، سپس کاغذ را به آرامی روی لب های خود فشار می دهید ، این پودر کمک می کند تا رژ لب به صورت یک مات در آید که بسیار طبیعی و لوکس به نظر می رسد. بخاطر داشته باشید که فقط باید مقدار بسیار کمی و سبک پودر استفاده کنید تا لبها خشک و چسبناک نباشند.

راز کمک به او در حفظ ثبات رنگ رژ لب بدون ترس از آغشته کردن ماسک در فصل اپیدمی 4

رژ لب را با برس بزنید

معمولاً خانم ها از برس رژ لب برای زدن مستقیم رژ لب روی لب استفاده می کنند. رژ لب مستقیم با برس روی لب ها. این عمل اشتباه نیست ، اما سعی کنید رژ لب را با قلم مو بزنید تا تفاوت را مشاهده کنید ، به خصوص این که رژ در طول روز روی لب های شما باقی بماند. استفاده از رژ لب با استفاده از قلم مو باعث کاهش تأثیر نیرو بر روی لب ها می شود و به استفاده از لب به صورت یکنواخت کمک می کند و طبیعی به نظر می رسد.

راز کمک به او در حفظ ثبات رنگ رژ لب بدون ترس از آغشته کردن ماسک در فصل اپیدمی 5

https://www.youtube.com/watch؟v=o8ZOjT109mc

عکس: اینترنت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *