رابطه میدو در وسط معشوق سابق او اطلاعاتی در مورد عروسی با این خانم ثروتمند درز کرد

رابطه میدو در وسط معشوق سابق او اطلاعاتی در مورد عروسی با این خانم ثروتمند درز کرد

[ad_1]

اگرچه آنها بیش از 5 سال از هم دور بوده اند ، اما عشق میان میدو و فن تان همیشه مخاطب زیادی را تحت تأثیر قرار می دهد. هر بار که یکی از این دو حرکت جدیدی را انجام می دهد ، قطعاً حریف در دید مردم خواهد بود.

رابطه میدو در وسط معشوق سابقش اطلاعات در مورد عروسی با بانوی ثروتمند را فاش کرد 1

اگرچه او از هم جدا شد ، اما وقتی Midhan اقدام به حرکت کرد ، حرکت میدو هنوز جالب بود.

به ویژه ، چندی پیش ، فان ثان جلسه ای مخفیانه با تروونگ مین ژوان تائو (معروف به پریمی تروونگ) داشت. گرچه پریمی تروونگ دختری است که پس از جدا شدن از میدو ، با فن تانه آشنا شد ، اما این بانوی مستبد آخرین شخصی است که در مسیر زندگی با پان ثان جوان قرار دارد.

رابطه میدو در وسط معشوق سابقش اطلاعاتی در مورد عروسی با خانم پولدار درز کرد 2

Phan Thanh یک جلسه مخفیانه با Primmy Truong برگزار کرد. عکس توسط FBNV

بلافاصله پس از آن ، میدو بارها و بارها “صدا زده شد” و بسیاری از مردم از عشق شکسته او و مرد جوانی به نام Fan یاد می کنند. به دلیل س questionال های مداوم در مورد گذشته ، میدو می گوید تا “خاطرات گذشته را رها کن”.

“میدو هیچ مشکلی با من ندارد مهم نیست. مشاغل زیادی وجود دارد که میدو می تواند روی آنها تمرکز کند. من به گذشته اهمیت نمی دهم.”، میدو صحبت کرد ، در حالی که تأیید می کند که خویشاوندی ندارد ، بنابراین او نمی خواست در یک عاشقانه گذشته با Phan Thanh درگیر شود.

رابطه میدو در وسط معشوق سابقش اطلاعات در مورد عروسی با بانوی ثروتمند را فاش کرد 3

وقتی فن تان برای ازدواج با پریمی ترونگ آماده می شد ، میدو نمی خواست فریاد بزند. عکس توسط FBNV

به نظر می رسد ساکت است ، اما اخیراً Phan Thanh دوست خود را وادار کرد که تصویر دعوت نامه عروسی را فاش کند. اگرچه هیچ اطلاعاتی در مورد مکان و زمان این رویداد در دست نیست ، اما کافی است که ببینید عروسی این زوج بسیار نزدیک است. بسیاری از افراد منتظر دیدن فضای عروسی این زوج فوق العاده ثروتمند هستند.

در میانه انتظار عروسی ، میدو کانون توجه هواداران برای دیدن حرکات آنها است. بر این اساس ، در صفحه شخصی میدو ، دختر داستان به روز شده از چای لذت می برد و با به اشتراک گذاشتن این خط آرام می گیرد: “بنشینید و یک فنجان چای معطر بنوشید”.

رابطه میدو در وسط معشوق سابق او اطلاعاتی در مورد عروسی با بانوی ثروتمند منتشر کرد 4

حرکت میدو توجه او را به خود جلب کرد.

با وجود توییت های طرفداران ، میدو هنوز از لذت بردن از زندگی خود خوشحال است. میدو پس از جدایی از Phan Thanh ، زیبایی و زیبایی بیشتری پیدا کرد و کار حرفه ای خود را ایجاد کرد. میدو که به عنوان زنی ماهر و خود نگهدار شناخته می شود ، هرگز به خود اجازه نمی دهد رسوایی ایجاد کند که زندگی او را شکل دهد.

موفقیت چنین است ، اما تاکنون میدو هنوز عجیب است و هیچ عشقی منتشر نکرده است. اگرچه بسیاری از افراد هستند که به عنوان بازیگر Quoc Truong ، Harry Lu ، Anh Duc ، Chi Dan ، … “گوش می دهند” اما میدو هنوز هم مجرد است را رد و تأیید می کند و دوست ندارد با کسی با افراد قدیمی ارتباط برقرار کند تاریخ. از جانب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *