رئیس جمهور ترامپ که به طور دائمی توسط مجموعه ای از شبکه های اجتماعی محصور شده است ، از یک نام مستعار اضافی برای ادامه مبارزه استفاده می کند

رئیس جمهور ترامپ که به طور دائمی توسط مجموعه ای از شبکه های اجتماعی محصور شده است ، از یک نام مستعار اضافی برای ادامه مبارزه استفاده می کند

[ad_1]

در تاریخ 8 ژانویه ، سخنگوی توییتر گفت که پلت فرم شبکه های اجتماعی به دلیل تحریک خشونت حساب را برای همیشه در رئیس جمهور ترامپ قفل کرده است. این اعلامیه پس از غیرفعال کردن حساب رئیس جمهور ایالات متحده به مدت 12 ساعت پس از وقوع آشوب های پایتخت هیل در 6 ژانویه صورت گرفت.

رئیس جمهور ترامپ که به طور دائمی توسط مجموعه ای از شبکه های اجتماعی قفل شده است ، از ساخت بنیاد خود خبر داد 1

مشخصات رئیس جمهور ترامپ سرانجام در تاریخ 8 ژانویه توسط توییتر قفل شد.

پس از اینکه توییتر اعلام کرد حساب رئیس جمهور ترامپ را با بیش از 88 میلیون دنبال کننده قفل کرده است ، فیس بوک با حساب رسمی رهبر آمریکا با بیش از 35 میلیون دنبال کننده همان حرکت را انجام داد

به دنبال حرکات دو شبکه اجتماعی ، رئیس جمهور ترامپ نیز پاسخ داد. ترامپ این اتهامات را از طریق حساب کاربری خود در توییترPOTUS وارد کرد وی به دموکرات ها گفت که حساب های او را مسدود کنند و گفت: “توییتر خیلی زیاد رفته است.”

پرزیدنت ترامپ به طور دائمی توسط مجموعه ای از شبکه های اجتماعی مسدود شد ، از ساخت بنیاد خود خبر داد 2

حسابPOTUS رئیس جمهور ترامپ

“همانطور که مدتها پیش گفتم ، توییتر در منع آزادی بیان فراتر رفته و فراتر رفته است ، و امشب کارکنان توییتر به دموکرات ها پیوستند تا حساب من را از سیستم عامل خود پاک کنند تا من و 75،000،000 بزرگ میهن پرستان به من رای دادند “آقای ترامپ در توییتر خود نوشت.

پرزیدنت ترامپ به طور دائمی توسط مجموعه ای از شبکه های اجتماعی مسدود شد ، از ساخت بنیاد خود خبر داد 3

رئیس کاخ سفید همچنین فاش کرد که وی در حال کار با واحدهای دیگر برای ساخت یک بستر جداگانه است.

به محض ظاهر شدن پست ها در حسابPOTUS ، توییتر بلافاصله روشن شد. این شبکه اجتماعی به دلایل “نقض دستورالعمل ها” یک سری نظرات را حذف کرد.

رئیس جمهور ترامپ که به طور دائمی توسط مجموعه ای از شبکه های اجتماعی قفل شده است ، از ساخت بنیاد خود خبر داد 4

ما برای اجرای این امر با توجه به توییت های اخیر از حسابPOTUS اقداماتی انجام داده ایم. برای حساب های دولتی مانندPOTUS وWhiteHouse ، ما این حساب ها را برای همیشه معلق نمی کنیم ، اما استفاده از آنها را محدود خواهیم کرد. “یک نماینده توییتر گفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *