دکتر 9x وقتی حقوق خود را 120 میلیون در ماه اعلام کرد ، فقط ساعات کار در انجمن دانشکده پزشکی ، شوکه شد

دکتر 9x وقتی حقوق خود را 120 میلیون در ماه اعلام کرد ، فقط ساعات کار در انجمن دانشکده پزشکی ، شوکه شد

[ad_1]

حرفه پزشکی حرفه ای نجیب است که همیشه به زندگی کمک می کند. دکتر برای گذراندن یک بلوز سفید مجبور شد بی سر و صدا خود را فدا کند ، و یک سری روزهای سخت و سخت مدرسه را پشت سر گذاشت. اخیراً ، یک پزشک جوان وقتی حقوق خود را در یک محفل دانشجویی در دانشگاه پزشکی هانوی تقسیم کرد ، سر و صدا کرد.

به طور خاص ، او می نویسد: “دکتر 2 ساله است ، حقوق 120 میلیون در ماه. 6 روز در هفته ، بدون وظیفه ، بدون یکشنبه. گاهی اوقات مانند یک رویا است. وقتی تازه فارغ التحصیل شدم ، 7 میلیون در ماه می پردازم. اکنون فکر می کنم روزی هست که می توانم این کار را انجام دهم ، اما پیش از این انتظار نداشتم که حرفه پزشک اینقدر بالا باشد.

دکتر 9x وقتی حقوق 120 میلیون در ماه خود را نشان داد ، فقط ساعات کار در انجمن دانشکده پزشکی 1 ، شوکه شد

بلافاصله پس از به اشتراک گذاری ، این پست توجه بسیاری از افراد در انجمن را به خود جلب کرد ، به ویژه در میان دانش آموزان مدرسه Y.

بحثی درگرفت. پارت تحسین و تمجید از دکتر جوان را هنگامی که حقوق بالایی را در رشته خود کسب کرد ابراز داشت ، اما در عین حال بسیاری از مردم با اشتراک پزشک مخالف بودند و می گفتند: شفا مردم را از “لاف زدن” در مورد حقوقشان نجات داد. بسیاری از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کنجکاو هستند که کدام پزشکان متخصص و بیمارستان ها می توانند به درآمد “رویایی” بسیاری از مردم برسند ، حتی در مورد سطح درآمد نیز بدبین هستند. یک دکتر جوان واقعی

در پایان ، خود پزشک جوان مجبور شد با نظرات مختلف صحبت کند. به ویژه ، وی گفت: “من بسیار ناامید هستم ، زیرا واضح است که پزشکان ، همه افراد تحصیل کرده ، وقتی چنین جریان اطلاعاتی را می بینید ، فکر نمی کنید چه کاری انجام می دهید یا چگونه آن را انجام دهید. شما چنین درآمدی دارید ، اما می گویید کفر یا چیزی شبیه به آن به پزشکی کمک نمی کند.

مثل امروز باشم ، چه چیزی را تجربه کرده ام؟ در کل 6 سال تحصیل کنید ، تحصیلات تکمیلی. مبارزه با مجموعه انگلیسی تخصصی ، کار بدون تلاش زیاد برای تسلط بر این حرفه ، سفر به بسیاری از کشورها ، فقط برای یادگیری تجربه ، پایدار ماندن در این حرفه.

دکتر 9x وقتی حقوق 120 میلیون در ماه خود را نشان داد ، فقط ساعات کار در دانشکده پزشکی 2 ، شوکه شد

این دکتر جوان نیز بر این عقیده بود: “شما باید به یاد داشته باشید که همه در هر زمینه ای سهیم هستند. من حداقل دو مقاله علمی دارم ، یک حق ثبت اختراع ، یک مطالعه برای تولید داروها (البته این مطالعات در نقش افراد جوان تر مشترک است). عکسهای صفحه

او همچنین از گفتن اینکه جراح پلاستیک است نمی ترسد ، حقوق ماه گذشته وی 113 میلیون و 700 هزار نفر بود: “آیا نمی گویید به عنوان یک شخص خصوصی جدید ، جرات می کنید رها کنید و فرصت های پایدار را کنار بگذارید. آیا به دنبال تمایل به حذف فقرا و بی لیاقت ها در همه زمان ها ، آیا کار بسیار پایدار نیست یا خیر؟ حداقل من برای کار دولت 15-25 میلیون در ماه از حقوق و دستمزد خودداری کردم تا با 7 میلیون در ماه شروع کنم. “

“فکر نکنید که یک پزشک حقوق کمی است ، اما بدانید که پایین بودن به دلیل فقیر بودن من است. زیرا من هرگز یک پزشک حرفه ای واقعی” فقیر “ندیده ام (مگر اینکه مردم می خواهند پول زیادی داشته باشند. وقت خود را صرف کارهای دیگر می کنند ، معنادارتر) “، دکتر گفت.

در حال حاضر ، مقاله همچنان مورد توجه بسیاری از جامعه آنلاین ، به ویژه دانشجویان دانشکده پزشکی در کشور است – پزشکان آینده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *