“دوست پسر” فونگ اون در “طعم دوستی 2” یک همسر زیبا به عنوان یک دختر داغ دارد

“دوست پسر” فونگ اون در “طعم دوستی 2” یک همسر زیبا به عنوان یک دختر داغ دارد

[ad_1]

مقدمه طعم دوستی 2، Phuong Nam (Phuong Oanh) به طور عمومی دوست جدید خود ، Phi (To Dung) را معرفی می کند. اما در واقعیت ، نام فقط فی را به عنوان دوست پسر جعلی وام گرفت تا چشم جهان را بپوشاند. “دوست پسر” فونگ اونه در “طعم دوستی 2” دیگر برای تماشاگران تلویزیون چهره عجیبی نیست.

Phuong Nam فی را به عنوان دوست خود در قسمت 2 طعم دوستی معرفی می کند. عکسها در اینترنت

شناخته شده است که دوست پسر Phuong Oanh در “طعم دوستی 2” – بازیگر To Dung. این بازیگر در بسیاری از درام های دیگر مانند: بوی چمن سوزان ، آتش گرم ، رنگ عشق ، قرارداد ازدواج ….

عکسهای پشت صحنه در صحنه طعم دوستی 2. عکسهای اینترنتی

فعالیت های هنری ، اما To Dung در مورد زندگی شخصی خود کاملاً محرمانه است. این بازیگر متولد 1991 ، در سال 2018 ازدواج کرد و پدر یک پسر خوش تیپ است. همسر “دوست پسر” Phuong Oanh در “Flavour of Friendship 2” از زیبایی به عنوان یک دختر داغ برخوردار است. مشخص است که همسر تو دانگ در زمینه هنر فعالیت نمی کند.

همسر دان مانند دختر داغ زیبایی زیبایی دارد. عکسها در اینترنت

علاوه بر ساعات شلوغ کاری ، “دوست پسر” فونگ اونه در “طعم دوستی 2” اغلب وقت خود را صرف مراقبت از همسر و فرزندان خود می کند. از طریق عکس های به اشتراک گذاشته شده در صفحه شخصی او ، می توان دریافت که To Dung یک شوهر ایده آل است.

>> همچنین ببینید: Y Phung پس از بیش از یک دهه آشکارا نام معشوق سابق خود Ly Hung را نامید: دلیل غیر منتظره

در مورد کود با همسر و پسر خوش تیپش. عکسها در اینترنت

قسمت دوم “طعم دوستی” با جزئیات جالب بسیاری رسماً افتتاح شد. در قسمت دوم “طعم دوستی” ، قهرمان لانگ (من تروانگ) و دو نام (فونگ اون) زندگی جدیدی دارند. در آن ، لانگ در شرف ازدواج با دختری است که از بیرون مطیع به نظر می رسد ، اما در واقع یک پلیبوی است.

در همین حال ، Phuong Nam هنوز یک دختر قوی با ظاهری تغییر یافته و زنانه با موهای بلند است. زمن عشق را دوست دارم 2 جزئیات جدیدی به ارمغان خواهد آورد ، شخصیت های جدید در اوج فیلم بسیار شگفت آور کمک می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *