دوست دختر سابق کوانگ های پس از شایعاتی مبنی بر پشیمانی R. Tee نامه ای از “تا قبل از این” نوشت

دوست دختر سابق کوانگ های پس از شایعاتی مبنی بر پشیمانی R. Tee نامه ای از “تا قبل از این” نوشت

[ad_1]

به تازگی ، Huynh Anh ، دوست دختر سابق کوانگ های ، پس از شایعات R.Tee ، نامه ای “طولانی و چاق” نوشت که در آن یک انجمن برای ابراز پشیمانی از اشتباهات خود ارسال کرد.

Huynh آنه گفت: “31 دسامبر 2020

یک سال برای Huynh Anh کاملاً احساسی است. از یک دختر ناشناخته تا زمانی که محبوبیت او را “گرفتار” کند و مورد انواع بیهوده ها قرار دهد. هوین آنه حالا خیلی خسته است. آیا کسی می فهمد که درماندگی چه حسی دارد؟ وقتی که من واقعاً سعی کردم صحبت کنم ، اما هیچ کس گوش نکرد.

این دختر اعتماد چندانی به شناخته شدن نداشت ، اگر A از B نمی پرسید ، او Huin Ann را تشخیص نمی داد. بنابراین همه اجازه دادند Huynh Anh در مورد “معروف” و معروف اینجا بپرسد ، Huynh Anh با او چه کرد؟ آیا سودی از آن به دست آمده است؟

دوست دختر سابق کوانگ هایی نامه ای از

هوین آن به سر و صدا اعتماد کرد. عکس اینترنتی

علاوه بر افزایش پیگیری ها و پسندیدن ها ، زندگی Huynh Anh هنوز همان است ، او به هیچ کمکی نمی کند ، او نمی تواند هر روز Huynh Anh را تغذیه کند! علاوه بر اینکه دیده می شود ، مورد بررسی قرار می گیرد و هر اینچ خطا می کند. مردم فقط می خواهند آنچه را باور دارند باور كنند ، افكار خود را راضی كنند و با سرزنش هوینه آنه شروع به مشاجره كنند. از آنجا که برخی اظهارات هیچ مدرکی ندارند ، آماده حمله و نفرین هوین آنه شوید. Huynh Anh یک بار در مورد جمله ای این چنین اظهار نظر کرد: “حالا کسی می گوید Huynh Anh معتاد است ، همه باور خواهند کرد.” درست است. چقدر گرما ، چقدر خسته می شود آن را ترک کرد؟

دوست دختر سابق ، کوانگ های ، نامه ای از

اما خوشبختانه به Huynh Anh کمک کرد تا قویتر شود. Huynh Anh از زندگی فعلی خود بسیار راضی است ، شغلی دارد ، دوستان و خانواده را در کنار خود دارد. این کافی است. من نمی دانم Huynh Anh چه مدت باید برای کارما بپردازد … اما امیدوارم که سال آینده Huynh Anh بتواند مانند بسیاری از مردم زندگی آرامی داشته باشد. Huynh Anh در حال حاضر بسیار خوب است ، عمدتا به این دلیل که امروز حتی به آن عادت کرده است. زندگی فقط ادامه دارد!

Huynh Anh سپاسگزار است و از کسانی که همیشه در کنار او هستند قدردانی می کند و Huynh Anh را تشویق می کند ، کافی است. با آرزوی همه سال نو در کنار خانواده و سال نو مبارک! “

دوست دختر سابق کوانگ های پس از شایعاتی مبنی بر پشیمانی R. Tee ، نامه ای از

پیش از این ، R. Tee رسماً پس از برانگیختن سو of ظن برای قرار ملاقات با Huynh Anhg – دوست دختر سابق Quang Hai ، صحبت كرد. رپر مرد از آنچه اتفاق می افتد ابراز پشیمانی کرد: “اقدامات غیرقانونی که Tee انجام داد بسیار زیاد بود ، که این باعث شد همه افراد نتوانند او را ببخشند و تصویر بد Tee بر بسیاری از افراد مورد علاقه و حتی هم تیمی های او تأثیر گذاشت.

دوست دختر سابق Quang Hai پس از انتشار شایعه R. Tee از یک تاسف 4 نامه ای از

برخی شواهد شایعاتی را در مورد همسریابی Huynh Anh با R. Tee برانگیخته است

قبل از آن ، Huynh Anh دوست یک بازیکن با استعداد Quang Hai بود. این دو عاشقی پر سر و صدا و رسوائی را با شیمی زیادی سپری کردند. پس از جدایی ، ناگهان مظنون شد که هویانه آن سیزدهمین کودک زودیاک است که با مردی که دوست دختر دارد ، معاشقه می کند. با این حال ، قبل از این اطلاعات ، دوست دختر سابق کوانگ های انتخاب کرد که ساکت باشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *