ده ماه پس از رفتن مای فوونگ ، هنوز افراد دلتنگی وجود دارند که تولد بازیگر فقید را جشن می گیرند.

ده ماه پس از رفتن مای فوونگ ، هنوز افراد دلتنگی وجود دارند که تولد بازیگر فقید را جشن می گیرند.

[ad_1]

در مارس 2020 ، جدایی مای Puong بازیگر فقید ، بسیاری از هنرمندان و مخاطبان را از پشیمانی ناتوان کرد. تاکنون ، 10 ماه پس از مرگ وی ، بسیاری از همکاران و دوستان نزدیک هنوز در خاطره بازیگری زیبا ، با استعداد اما سرنوشت ساز خفه می شوند.

ده ماه پس از مرگ مای فوونگ ، هنوز افرادی وجود دارند که با نوستالژی جشن تولد بازیگر فقید را پر می کنند 1

مای فوونگ و مدیر او مین نهوت است

مدیر او مین نوحت اخیراً در روز تولد مای فوونگ با به اشتراک گذاشتن یک فیلم کوتاه ضبط صحنه شاد این بازیگر فقید در حالی که با دختر کوچکش زندگی می کرد ، افراد زیادی را لمس کرد. با دیدن آن لحظه ، بسیاری از مردم نمی توانند خفه شوند. در همان زمان ، مدیر مرد همچنین عشق خود را با یک تبریک تولد دلپذیر برای خواهرش فرستاد:

“تولدت مبارک خواهر. من می دانم که شما همیشه خندان ، خوش بین ، عاشق زندگی هستید و آنچه را برایتان می فرستم ، آنجا که برمی گردید ، به یکی از دوستان نزدیک خود می گویید ، به Nhut می گویید تا به شما کمک کند. این است ، “هر آنچه را که شما Nhut ارسال کنید ، به اندازه کافی دریافت خواهید کرد تا Nhut احساس امنیت کند.”، مدیر خفه شد.

ده ماه پس از مرگ مای فوونگ ، هنوز هم افرادی هستند که در جشن تولد بازیگر فقید ، نوستالژی پر شده اند 2

مین نهوت هنوز وعده های غذایی خوشمزه و غذاهای خوشمزه درست می کند و بزرگسالان خود را به خوردن غذا با هم دعوت می کند

10 ماه پس از مرگ مای فوونگ ، هنوز افراد دلتنگی وجود دارند که جشن تولد 3 بازیگر فقید را جشن می گیرند

کیک تولد Minh Nhut تقدیم به مای فوونگ بازیگر فقید

از زمان مرگ مای فوونگ ، بسیاری از مردم نمی توانند نگران و نگران وضعیت لاوی نباشند. در حال حاضر پرستار بچه لاوی به نام Mi Chow نگهداری می شود. می چو خیلی به لاوی اهمیت می داد. بارزترین دلیل اثبات این است که او بسیار خوشحال ، بی دغدغه است و به خصوص افزایش وزن را دیده است. بسیاری از مردم صداقت پرستار بچه را نسبت به مادرش لاوی تحسین می کنند.

ده ماه پس از عزیمت مای فوونگ ، هنوز افراد دلتنگی وجود دارند که تولد بازیگر فقید را جشن می گیرند 4

تصویر مای فوونگ و دخترش لیوی در ویدئوی ارسال شده توسط مین نوت باعث خفه شدن بسیاری از افراد شد

همین امر باعث می شود تا حدودی به مخاطب و همسر سابق مای فوونگ اطمینان داده شود. به دلیل تأثیر اپیدمی ، خواننده مرد نتوانست به ویتنام برگردد. او هنوز هم مرتباً برای پرسیدن س callsال ها تماس می گیرد ، خواننده مرد سکوت از طریق به روزرسانی های پرستار بچه ها ، از دور به تماشای لاوی می نشیند و از او مراقبت می کند. علاوه بر این ، خاله ها همیشه مانند بچه های خود لاوی را دوست دارند و از او مراقبت می کنند ، بنابراین فونگ نگوک هیو احساس آرامش زیادی می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *