دنگ ون لام تایلند را ترک کرد و برای بازی به ژاپن نقل مکان کرد

دنگ ون لام تایلند را ترک کرد و برای بازی به ژاپن نقل مکان کرد


رسانه های ژاپنی گزارش دادند که دنگ ون لام دروازه بان با باشگاه ژاپنی سرزو اوزاکا به توافق شخصی رسیده است. در همان زمان ، باشگاه J.League همچنین مراحل انتقال را با تیم مدیریتی ون لام در تایلند ، Muangthong United به پایان رساند.

برای اولین بار در تاریخ ، یک فوتبالیست ویتنامی در بالاترین تورنمنت ژاپن 1 شرکت می کند

هزینه انتقال و حقوق دانگ ون لام در ژاپن اعلام نشده است. با این حال ، بسیاری از منابع معتقدند که این باشگاه ژاپنی برای لغو قرارداد ون لام با Muangthong United هزینه کرده است.

در چند دور گذشته ، دانگ ون لام هنگام بازی در Muangtong United غایب بود. به گفته نماینده باشگاه تایلند ، حذف دروازه بان شماره 1 ویتنام تل به دلایل حرفه ای بوده است و مربوط به شایعات انتقال نیست.

دانگ ون لام پس از نمایش های درخشان در AFF Cup 2018 و جام ملت های آسیا 2019 از باشگاه Hai Phong در سال 2019 به موانگ تونگ یونایتد پیوست. در طول بازی خود در لیگ تایلند ، وان لام نیز با سبک خود اثری بزرگ برجای گذاشت. درجه و حرفه ای حفظ می شود.

برای اولین بار در تاریخ ، یک فوتبالیست ویتنامی در بالاترین تورنمنت ژاپن 2 شرکت می کند

ون لام با پیوستن به سرزو اوزاکا ، اولین بازیکن تاریخ فوتبال ویتنام بود که در J.League 1 ، بالاترین بخش فوتبال ژاپن بازی کرد. این همچنین بالاترین امتیاز را در مسابقات قهرمانی کشور در آسیا دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *