دنگ ون لام تایلند را ترک کرد و برای بازی به ژاپن نقل مکان کرد

دنگ ون لام تایلند را ترک کرد و برای بازی به ژاپن نقل مکان کرد

[ad_1]

رسانه های ژاپنی گزارش دادند که دنگ ون لام دروازه بان با باشگاه ژاپنی سرزو اوزاکا به توافق شخصی رسیده است. در همان زمان ، باشگاه J.League همچنین مراحل انتقال را با تیم مدیریتی ون لام در تایلند ، Muangthong United به پایان رساند.

برای اولین بار در تاریخ ، یک فوتبالیست ویتنامی در بالاترین تورنمنت ژاپن 1 شرکت می کند

هزینه انتقال و حقوق دانگ ون لام در ژاپن اعلام نشده است. با این حال ، بسیاری از منابع معتقدند که این باشگاه ژاپنی برای لغو قرارداد ون لام با Muangthong United هزینه کرده است.

در چند دور گذشته ، دانگ ون لام هنگام بازی در Muangtong United غایب بود. به گفته نماینده باشگاه تایلند ، حذف دروازه بان شماره 1 ویتنام تل به دلایل حرفه ای بوده است و مربوط به شایعات انتقال نیست.

دانگ ون لام پس از نمایش های درخشان در AFF Cup 2018 و جام ملت های آسیا 2019 از باشگاه Hai Phong در سال 2019 به موانگ تونگ یونایتد پیوست. در طول بازی خود در لیگ تایلند ، وان لام نیز با سبک خود اثری بزرگ برجای گذاشت. درجه و حرفه ای حفظ می شود.

برای اولین بار در تاریخ ، یک فوتبالیست ویتنامی در بالاترین تورنمنت ژاپن 2 شرکت می کند

ون لام با پیوستن به سرزو اوزاکا ، اولین بازیکن تاریخ فوتبال ویتنام بود که در J.League 1 ، بالاترین بخش فوتبال ژاپن بازی کرد. این همچنین بالاترین امتیاز را در مسابقات قهرمانی کشور در آسیا دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *