دلار کونگ رسماً برای روسپی گشایش می یابد و از او تعریف می کند

دلار کونگ رسماً برای روسپی گشایش می یابد و از او تعریف می کند

[ad_1]

کوئونگ دو و دام توو ترانگ بیش از چهار ماه است که عاشق یکدیگر هستند ، اما والدین او هرگز چهره او را نشان نمی دهند. با این حال ، به گفته همسر شوهرش ، سوچین یک کپی از پدرش است بدون تمایز.

دلار کونگ رسماً برای روسپی باز می شود ، چهره باعث می شود که مردم ستایش کنند 1

Kuong Do از نزدیک یک عکس فاحشه منتشر کرد ، این دختر شبیه پدرش دیده شد (عکس توسط FBNV)

بعد از یک دوره باز بودن ، سرانجام در آغاز سال قدیم و جدید ، Cuong Do نیز تصمیم گرفت تا با خداحافظی از سال 2020 ، چهره ای زنانه را به جامعه آنلاین معرفی کند.

بر این اساس ، تاجر اهل شهر کوهستانی در صفحه شخصی خود نوشت: “سوچین می خواهد سال نو را در کنار عزیزانتان برای همه مبارک باد. و مهمتر از همه ، فراموش نکنید که وقتی در مکانهای زیادی هستید ، ماسک بزنید.”

دلار کونگ رسماً برای روسپی باز می شود ، شخص تعارف می کند 2

اگرچه سوچین نمی توانست تمام صورت دختر را ببیند زیرا پدر و مادرش ماسک زده بودند ، اما فقط جزئیات مشخص شده مانند پیشانی ، چشم ها ، مردم به طور همزمان تایید کردند که سوچین نسخه محضری است. کوونگ دو ، زیرا او مانند پدرش به نظر می رسد.

در زیر این پست ، بسیاری از مردم نظرات سال نو را به مشاغل خانوادگی ارسال کرده و از سوچین تعریف کردند. “دختر به نظر می رسد مانند یک پدر ثروتمند ، یک عوضی به شما سلام می کند” ، “درست مثل یک پدر ، او نمی تواند به جایی برود” ، “سد Tu Trang یک اجاره واقعی است” …

دلار کونگ رسماً برای روسپی باز می شود ، چهره باعث می شود مردم ستایش کنند 3

دلار کونگ رسماً برای روسپی باز می شود ، چهره باعث می شود مردم 4 را ستایش کنند

Cuong Do و Dam Thu Trang در سال 2019 ازدواج کردند و در سال 2020 هر دو از دختر زیبای خود استقبال کردند. اگرچه او همسر دوم است ، اما دام توو ترانگ همیشه به خاطر آداب ماهرانه و تربیت فرزندان خوانده اش توسط همسرش مورد ستایش قرار گرفته است. بسیاری از مردم معتقدند که این دلیل احترام و انتخاب وی توسط شوهر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *