دفن چلسی ، من سیتی چند امتیاز عقب تر از MU است؟

دفن چلسی ، من سیتی چند امتیاز عقب تر از MU است؟

[ad_1]

دور هفدهم لیگ برتر نتایج مفید بسیاری را برای پسران بزرگ شاهد بود. از همه قابل توجه تر ، MU پیروزی 2-1 برابر “اسب سیاه” استون ویلا را خفه کرد.

3 امتیاز به قرمزها کمک کرد تا با 33 امتیاز پس از 16 دور به امتیازهای برابر لیورپول برسند. با این وجود ارتش سولسکایر هنوز به دلیل از دست دادن تفاضل گل (9+ در مقابل 17+) مجبور به صعود در پشت رقیب بزرگ است.

نمودار لیگ برتر: چلسی را خرد کنید ، هنوز چند امتیاز با من سیتی فاصله دارد؟  اولین

فردا صبح The Kop سفری به دادگاه ساوتهمپتون خواهد داشت. فقط 1 امتیاز کسب کنید یا حداقل با نتیجه از دست ندهید … 0-8 یا بیشتر ، یورگن کلوپ مربی و مربی همچنان در بالای جدول قرار دارد. البته لیورپول برای رسیدن به بالاترین گل تلاش خواهد کرد ، زیرا بیش از هر زمان دیگر مدافع عنوان قهرمانی می خواهد پس از 2 تساوی ناامیدکننده دوباره خود را پیدا کند.

نمودار لیگ برتر: چلسی را خرد کنید ، هنوز چند امتیاز با من سیتی فاصله دارد؟  2

لیگ برتر – لیگ برتر بعد از دور هفدهم نیز شاهد بهبود تیم های زیر است. هر دو لستر سیتی و تاتنهام در آخرین دور برای حفظ موقعیت های شماره 3 و شماره 4 خود یک پیروزی مهم دارند.

در همین حال ، من سیتی در اولین دور از 17 تقابل مقابل چلسی یک پیروزی بسیار مهم دارد. شکست حریف با نتیجه 3-1 نه تنها به معلمان و مربیان پپ گواردیولا کمک کرد تا به مسابقات برگردند ، بلکه یک مزیت روانی بزرگ نیز به همراه آورد. منچسترسیتی در حال حاضر با 29 امتیاز در رده پنجم لیگ قرار دارد ، 4 امتیاز از MU و لیورپول عقب است ، اما هنوز 2 بازی در دست دارد.

نمودار لیگ برتر: چلسی را خرد کنید ، هنوز چند امتیاز با من سیتی فاصله دارد؟  3

دور هفدهم لیگ برتر همچنان به احیای آرسنال پس از یک سری ناامیدکننده ادامه می دهد. به عنوان میهمان در وست بروم ، معلمان و مربیان آرتتا با نشاط بازی کردند و با 4 گل حریف را بدون تساوی از بین بردند. این سومین دور متوالی پیروزی توپچی ها است که از لذت پیروزی لذت می برد و به رده یازدهم جدول رده بندی صعود می کند.

نمودار لیگ برتر: چلسی را خرد کنید ، هنوز چند امتیاز با من سیتی فاصله دارد؟  4

در گروه سقوط ، شفیلد یونایتد تقریباً بلیط خوبی برای قهرمانی در فصل آینده دارد. این تیم بعد از 17 دور دقیقاً 2 امتیاز داشت. تا زمانی که معجزه ای در فاز 2 رخ ندهد ، شفیلد یونایتد احتمالاً اولین سقوط خواهد بود.

لیگ برتر – لیگ برتر بعد از مرحله 17:

نمودار لیگ برتر: چلسی را خرد کنید ، هنوز چند امتیاز با من سیتی فاصله دارد؟  5

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *