دستیار نزدیک در زمان واقعی نشان داد که پسر Ye Jin و Hyun Bin عاشق یکدیگر شده اند ، حقیقت شگفت انگیز است

دستیار نزدیک در زمان واقعی نشان داد که پسر Ye Jin و Hyun Bin عاشق یکدیگر شده اند ، حقیقت شگفت انگیز است

[ad_1]

در اولین روز سال جدید ، اعزام هواداران جهان را هنگامی که اعلام کردند هیون بن و سون یه جین بیرون می آیند ، متزلزل کرد و این تایید کرد که همه شایعات قبلی درست هستند. در همان روز ، زن و شوهر نیز پنهان نشدند و جسورانه رابطه خود را فاش کردند.

دستیار نزدیک نشان داد که در زمان واقعی Son Ye Jin و Hyun Bin عاشق یکدیگر شده اند ، حقیقت شگفت انگیز است 1

این زوج توسط Dispatch “آشکار” شدند

به گفته روزنامه “اوسن” ، زمانی که این زوج رسماً با هم ملاقات کرده اند در سال 2018 است ، پس از اینکه آنها در فیلم “مذاکرات برای زندگی و مرگ” با هم کار کردند ، و نه 8 ماه پیش ، همانطور که “اعزام” اعلام کرد. در زمان 2 سال پیش ، هر دو در “فیلم عشق جعلی” مظنون بودند ، اما خیلی قوی نیستند.

دستیار نزدیک نشان داد که در زمان واقعی Son Ye Jin و Hyun Bin عاشق یکدیگر شده اند ، حقیقتی غیرمنتظره 2

سرانجام ، این پروژه یک بار دیگر به زوجین کمک می کند تا ارتباط عاطفی خود را با فرود در جایی که او است از بین ببرند.

به گفته یک منبع نزدیک ، پس از فرود ، جایی که او بود ، هر دو از ملاقات اجتناب کردند و به طور موقت تماس را قطع کردند تا احساسات خود را نسبت به یکدیگر و احساسات خود را برای طرف مقابل به وضوح مشخص کنند. آنها نگرانند که این فقط یک احساس موقتی است و مانند بسیاری از زوج های دیگر توسط احساسات فریب می خورد.

دستیار نزدیک در زمان واقعی نشان داد که پسر Ye Jin و Hyun Bin عاشق یکدیگر شده اند ، یک حقیقت غیرمنتظره 3

“آنها دو فیلم با هم ساختند و احساسات خود را نسبت به هم احساس كردند ، اما در مورد جلسات محتاط هستند.”، یک دستیار نزدیک را فاش کرد. این دلیل می شود که در ابتدا ، هنگامی که کشف شد ، آنها هر دو کاملاً محتاط بودند و شایعات مربوط به قرار ملاقات را انکار می کردند.

>> همچنین مشاهده کنید: معلمان ویتنامی بدون قطب نما محافل را ترسیم می کنند و باعث ایجاد “طوفان” در شبکه های اجتماعی بین المللی می شوند

در طول ملاقات ، این دو اغلب به دنبال ورزش می روند و در صورت ایجاد فرصت به یک زمین گلف در کانگوئون می روند. زوجین علی رغم برنامه شلوغی که دارند همیشه سعی می کنند زمانی که آزاد هستند با هم وقت بگذرانند. در همان زمان ، آنها دوستان را برای جلب توجه رسانه ها جمع کردند.

دستیار نزدیک در زمان واقعی فاش کرد که پسر Ye Jin و Hyun Bin عاشق یکدیگر شده اند ، یک حقیقت غیرمنتظره 4

یک کارگر سرگرمی به ایلیو شینمون گفت که هر دو قصد داشتند در نیمه دوم سال 2020 ازدواج کنند ، اما هر دو آنها متولد 1982 هستند ، بنابراین برنامه های آنها تا سال 2021 به تأخیر افتاد. آنها با هم از 40 سالگی استقبال می کنند. بنابراین انتظار می رود که این زوج حداکثر در سال 2022 به خانه خود برگردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *