دستگیری مظنونان به تیراندازی ، علت این حادثه را فاش کرد

دستگیری مظنونان به تیراندازی ، علت این حادثه را فاش کرد

[ad_1]

مطابق با اخبار زینگصبح روز 7 ژانویه ، پلیس استان Hai Duong گفت که آنها سه مظنون را در تیراندازی به اتومبیل Duong Min Tuen سه روز پیش شناسایی کرده اند. آژانس تحقیق یکی از ساکنان Ba Vi ، هانوی را دستگیر کرد و مظنون دیگر را جستجو کرد.

طبق آژانس تحقیق Duong Min Tuen ، این دو مظنون پس از مشاجره در شبکه های اجتماعی قبلاً درگیری داشته اند.

مظنون دستگیر شده برای حمله به Duong Min Tuen ، علت این حادثه را فاش کرد 1

محل حادثه عکس: زینگ

در تاریخ 4 ژانویه ، دو مرد با دانستن اطلاعات Duong Min Tuyen در مورد های Duong ، با موتورسیکلت به ملاقات رفتند و سپس تیراندازی صورت گرفت.

صبح زود 5 ژانویه ، Duong Min Tuen برای کار در اداره پلیس منطقه Tan Mien حضور یافت.

مطابق با دن سه و اخبار زینگ، Duong Min Tuen گفت که حدود ساعت 22:00 روز 4 ژانویه ، توین و دوستانش به کارائوکه رفتند. فقط یک برادر کوچکتر در ماشین بود.

مظنون به علت حمله به Duong Min Tuen دستگیر شد و علت این حادثه را فاش کرد 2

Duong Min Tuen – “شبکه کولی” ، مربوط به تیراندازی در Hai Duong. عکس: FBNV

چند دقیقه بعد ، دو نفر رفتند ، او 3-3 تیر به سمت ماشین شلیک کرد و سپس فرار کرد. گلوله به سقف ، بدنه و شیشه های خودرو آسیب رساند. سپس مقامات Duong Min Tuen و افراد مرتبط را برای شهادت به ستاد مرکزی آوردند.

Duong Min Tuen (34 ساله ، در بخش Kinh Bac ، Bac Ninh ، Bac Ninh) به عنوان “عروس از زندگی F1” شناخته می شود. این مرد که “نفرین مقدس” نامیده می شود ، پیروان زیادی در صفحه شخصی خود در فیس بوک داشت.

Duong Min Tuen که به طور مرتب فیلم های توهین آمیز ارسال می کند ، اغلب عکس های ملاقات با هنرمندان معروف در ویتنام را به اشتراک می گذارد.

مظنون به علت حمله به Duong Min Tuen دستگیر شد و علت این حادثه را فاش کرد 3

Duong Min Tuen به دلیل داشتن و استفاده غیرقانونی از سلاح های نظامی در زندان به سر برد. عکس: FBNV

در اکتبر 2016 ، در اواسط اکتبر 2016 ، Duong Min Tuen توسط پلیس شهر باک نین تحت تعقیب قرار گرفت و به اتهام نگهداری غیرقانونی و استفاده از سلاح های نظامی بازداشت شد. یک ماه بعد ، آژانس تحقیق پرونده دیگری را به اتهام تخریب اموال به تواین اضافه کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *