در Tet 2021 ، یک روند بسیار گران قیمت آرایش گل هلو ، چندین ده میلیون وجود دارد ، اما هنوز “سوزاندن” است

در Tet 2021 ، یک روند بسیار گران قیمت آرایش گل هلو ، چندین ده میلیون وجود دارد ، اما هنوز “سوزاندن” است

[ad_1]

کمتر از یک ماه طول می کشد تا سال نوی قمری سال 2020. در این زمان ، خانواده ها مشغول آماده سازی خرید لوازم تزئینی و شیرینی برای نمایش در Tet هستند. هانوی عادت دارد در تعطیلات Tet گل بازی کند ، همه دوست دارند در خانواده خود گلهای زیبا و بی نظیری داشته باشند تا به همه هدیه دهند.

بر اساس این ذهنیت ، ناگهان یک گل فوق العاده گران قیمت و فوق العاده زیبا ظاهر شد که در بین بسیاری از مردم محبوب است. این هلو زمستانی مایل به قرمز است. رنگ هلو مایل به قرمز امسال ناگهان “مانند الکل” در بازارهای گل شناور است ، زیبایی آن ارائه شده است ، که باعث می شود خانه دنج ، لوکس تر به نظر برسد و خوش شانسی به ارمغان بیاورد.

در Tet 2021 ، یک روند بسیار گران قیمت گل هلو ، چند ده میلیون نفر وجود دارد ، اما هنوز
هلوهای قرمز و زمستانی بسیار جذاب هستند ، گرچه این یک گل جدید نیست. عکس: کارمند

امسال هلوهای مایل به قرمز خصوصاً برای گلهای وارداتی از هلند تب ایجاد می کنند ، گرچه قیمت ارزان نیست. در بازار قیمت درخت هلو زمستانی با ارتفاع 60 سانتی متر به حدود 300-600 هزار VND / شاخه کاهش می یابد. شاخه های طولانی تر ، بیش از 80 سانتی متر ، حدود 470-900 هزار VND / شاخه هزینه دارند.

برای داشتن یک گلدان زیبا برای تعطیلات Tet ، به طور متوسط ​​، هر گلدان به 5-10 ساقه نیاز دارد ، به این معنی که ارزش گلدان برای Tet تعطیلات تا 3-6 میلیون VND خواهد بود. امسال ، گلها زود به فروش رسیدند ، بنابراین صاحبان فروشگاه ها آنها را در همه جا به نمایش گذاشتند و در گوشه ای قرمز از بازار گل شعله ور شدند.

از آنجا که این نوع هلو کاملا گران است ، اغلب برای اولین بار خانواده های ثروتمند بازی می کنند. نه تنها میلیون ها دلار هزینه ، حتی برخی از خانواده ها موافقت می کنند ده ها میلیون دلار برای خرید گلدان های زیبا از گل های قرمز برای نمایش ، اهدا ، هدیه ، ..

در Tet 2021 یک روند هلو بسیار گران قیمت وجود دارد ، چندین ده میلیون ، اما هنوز در ردیف 2
گلدانهایی با هلوهای زمستانی به قیمت 30-35 میلیون VND وجود دارد که توسط مشتریان رزرو می شود. عکس: VTC

این نوع شکوفه های گیلاس گران است ، زیرا قیمت وارد شده مستقیم از هلند ارزان نیست و برای اطمینان از رنگ و شادابی گل ها باید در یخچال نگهداری شود. اگرچه قیمت ارزان نیست ، بسیاری از مردم هنوز در شکار هلوهای زمستانی مایل به قرمز هستند ، به این امید که در تعطیلات آتی Tet “شانس” را به خانه بیاورند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *