در 24 ساعته Motion Salt Bar یک نمایش “قهوه” در مورد عدم شفافیت پول خیرخواهانه برگزار می شود

در 24 ساعته Motion Salt Bar یک نمایش “قهوه” در مورد عدم شفافیت پول خیرخواهانه برگزار می شود

[ad_1]

در اخبار وضعیت بسیار استرس زای اپیدمی کوید -19 ، مقامات از مردم می خواهند برای حمایت از صندوق واکسن برای دولت متحد شوند ، تا به سرعت اپیدمی را دفع کنند ، هیئت تحریریه Son Lam نیز دارای مرحله سرب است بسیار معقول.

ظهر روز 5 ژوئن ، هنرمند Hoai Linh از حضار عذرخواهی کرد و دلیل تأخیر در پرداخت بیش از 13 میلیارد VND را فاش کرد.

“یک روش ساده برای خوش بینی بیشتر وجود دارد. بیایید به افزایش حساب صندوق واکسن ویتنامی Covid-19 بپردازیم. انتظار می رود ویتنام به حدود 150 میلیون دوز واکسن با یک تجربه مشترک نیاز داشته باشد. هزینه 25.2 تریلیون تخمین زده می شود VND

اگرچه هوای لین اختلاس در پول را انکار کرد زیرا احمقانه 30 سال سابقه کار و شهرت را فقط با 13 میلیارد دلار معامله نمی کرد ، اما استدلالهایی که ارائه داد باعث رضایت جامعه نشد.

وطن دوستی دور نیست ، بلکه در قلب هر یک از ما وجود دارد. مانند سایر بدبختی ها و بلایای طبیعی که ما تجربه کرده ایم ، من معتقدم که در حال حاضر هر یک از شما می خواهد بتواند برای کشور خود ، برای هموطنان خود کاری انجام دهد.

بنابراین به جای انتقال کمک مالی به جایی و سپس باید با نگرانی بررسی کنید که آیا پولی که منتقل کرده اید جایی است که باید باشد ، چرا آن را مستقیماً به این حساب ها منتقل نمی کنید؟ “ایستگاه MC گفت.

به جای انتقال پول به جایی و سپس با نگرانی بررسی کنید که چرا مستقیماً به این حساب ها منتقل نمی کنید.

به محض پخش ، اخبار بسیار مورد توجه قرار گرفت. بیشترین ابراز علاقه به این روند رده بالا.

بسیاری از مردم همچنین معتقدند که وقتی می خواهند کارهای خیرخواهانه انجام دهند ، اگر نمی توانند مستقیماً به آن مکان بروند ، باید به دقت یاد بگیرند تا به مکان مناسب اعتماد کنند. از اتلاف وقت بپرسید که آیا پول شما به آدرس اشتباهی می رود یا نه.

24 ساعته
“نمک انبار” 24 ساعته یک نمایش “قهوه” در مورد کدورت پول خیرات دارد

پیش از این ، عصر روز 5 ژوئن ، صندوق واکسن COVID-19 با مشارکت نخست وزیر فام مین شین و رهبران کمیته مرکزی جبهه ویتنام به طور رسمی در هانوی راه اندازی می شود. این رویداد به صورت زنده از تلویزیون در ویتنام ، پورتال دولتی اعلام شد …

24 ساعته
“نمک انبار” 24 ساعته دارای یک نمایش “قهوه” در مورد عدم شفافیت در مورد پول خیریه است

در جریان مراسم راه اندازی ، وزیر امور مالی هو دوک فوک گفت: سیاست دفتر سیاسی و دبیرکل را برای خرید واکسن COVID-19 برای مردم از بودجه دولت و سایر منابع اجرا کنید. از سال 2020 ، وزارت دارایی بودجه ای را برای پیشگیری و کنترل COVID-19 از 21.1 تریلیون VND اختصاص داده است.

مبارزه با Covid-19 یک نبرد طولانی مدت است و واکسن ها یک تصمیم قاطع و استراتژیک هستند ، بنابراین صندوق واکسن Covid-19 به کمک کل ملت احتیاج دارد. همه مشارکت ها ، هر چند کوچک یا بزرگ ، ارزش گذاری می شوند زیرا همه آنها از قلب ، از همبستگی ناشی می شوند. عکس: VTV

در حال حاضر ، اپیدمی COVID-19 در حال شکستن است ، بودجه مرکزی 14.5 تریلیون دونگ برای خرید واکسن COVID-19 هزینه کرده است.

طبق مانده خرید و تزریق منابع ، 75 میلیون نفر به 150 میلیون دوز واکسن با بودجه 25.2 تریلیون VND نیاز دارند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *