در یک مهمانی دستی برای همسرش ، تروونگ جیانگ گوشه ای از یک ویلای لوکس را کشف کرد که باعث تحسین شهروندان اینترنتی شد

در یک مهمانی دستی برای همسرش ، تروونگ جیانگ گوشه ای از یک ویلای لوکس را کشف کرد که باعث تحسین شهروندان اینترنتی شد

[ad_1]

شب گذشته ، 20 مه ، روز تولد نها فوونگ بود ، بنابراین شوهر تروونگ گیانگ شخصاً یک مهمانی کوچک در خانه اش ترتیب داد. مشخص است که در این مهمانی دوستان نزدیک صمیمی با تروونگ گیانگ و نها فونگ مانند هوآ مینزی ، ای فوونگ حضور داشتند. بازیگر شکوفه دار درخت سیب نیز از پخش این خوشحالی با طرفداران با پخش مستقیم آن در صفحه شخصی خود خوشحال شد.

در جشن تولد همسرش ، ترونگ جیانگ گوشه ای از یک ویلای لوکس را کشف کرد که باعث تحسین شهروندان اینترنتی شد
تروونگ جیانگ تولد همسرش را با دست تزئین کرد

در حین پخش زنده ، هنگام فیلمبرداری از صحنه تروونگ جیانگ ، مردم از دیدن کمدین مرد با دقت که جشن تولد همسرش را با تعداد زیادی بادکنک و گل های رنگارنگ تزئین می کردند ، بسیار هیجان زده شدند.

در جشن تولد همسرش ، ترونگ جیانگ گوشه ای از یک ویلای لوکس را کشف کرد که باعث تحسین شهروندان اینترنتی شد
دوستان مهمانی در این مهمانی شرکت کردند

علاوه بر این ، Hoa Minzi همچنین در جشن تولد مشارکت داشت ، زمانی که او ترکیبی از آهنگ های معروف را با صدای عالی و صدای گیتار Ai Phuong خواند. اما در اوج ، کودک بو ، پسر هوآ مینزی ، گریه کرد ، و او را متوقف کرد و از همه عذرخواهی کرد. این لحظه مادری شجاع بسیاری از افراد را هیجان زده می کند.

تروونگ جیانگ در حالی که میهمانی تولد همسرش را در دست داشت گوشه ای از یک ویلای لوکس را آشکار کرد که باعث تحسین شهروندان 3 شد
راه پله پیچ در پیچ ویلا

به خصوص آنچه مخاطب را بیشتر از همه تحسین و توجه می کند ، فضای ویلای میلیارد دلاری داغترین زوج Vbiz است که توسط مالک فاش شده است. دیده می شود که فضای خانه تحت سلطه رنگ سفید است که بسیار لوکس و مدرن است. لهجه راه پله پیچ در پیچ و خیره کننده ای است که در مرکز آن قرار دارد.

Truong Jiang در حالی که جشن تولد همسرش را در دست داشت ، گوشه ای از یک ویلای لوکس را کشف کرد که باعث تحسین Netigen 4 شد
خانه نیز بسیار جادار است

اوایل روز تولد تروونگ گیانگ ، نها فوونگ همچنین یک مهمانی کوچک در فضای باز برای شوهرش با یک محوطه دانشگاه بزرگ با استخر شنا و بسیاری از درختان کاشته شده در محل برگزار کرد. از گوشه های کوچک آشکار شده می توان دریافت که ویلای واقعی زن و شوهر در منطقه فو نوان ، شهر هوشی مین ، بسیار باشکوه و مدرن است. هواداران امیدوارند که روزی کمدین بتواند کل فضای خانه خود را به مخاطبان ارائه دهد.

Truong Jiang در حالی که جشن تولد همسرش را در دست داشت گوشه ای از یک ویلای لوکس را کشف کرد که باعث تحسین Netigen 5 شد
لحظه ای شیرین از مدرسه Giang – نها فوونگ

عکس توسط FBNV

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *