در پایان سال ، با ضرب و شتم قلک ، پسر گریه می کند برای پول “بدون بال ، اما پرواز” ، دلیل همدردی بسیاری از مردم

در پایان سال ، با ضرب و شتم قلک ، پسر گریه می کند برای پول “بدون بال ، اما پرواز” ، دلیل همدردی بسیاری از مردم

[ad_1]

پرورش خوک یک شکل ساده و راحت از جمع آوری و پس انداز پول است که بسیاری از مردم انجام داده اند. اخیراً مرد جوانی داستان خود را در مورد پرورش خوک به اشتراک گذاشت و مورد توجه جامعه آنلاین قرار گرفت.

به ویژه ، این مرد گفت که سالها بود که قلک بلند می کرد ، فقط برای این که پول او را در سال جدید به مادرش برگرداند ، اما وقتی خوک را در دست داشت ، خوک سبک بود ، اگرچه هنوز هم خوک ها را به طور یکنواخت نگه می داشت. روز ، ماه تا زمانی که پول شکسته نشد ، مرد هنگامی اخراج شد که پول موجود در خوک فقط 100 هزار VND بود و ورق ها را جمع می کردند.

در پایان سال ، پسر برای پول گریه می کند

تصویر

علت پول پرورش خوک “بدون بال اما پرواز” معلوم شد که هم اتاقی او مخفیانه بازنشسته شده است.

“نیازی به گفتن نیست ، این سه پسر از سه روستای دور افتاده هستند ، یکدیگر را در کارخانه ها می شناسند و سپس با هم زندگی می کنند. برادران در بندر زیر قایق در یک جلسه به شدت سوگند یاد کردند و سرانجام همه خوک های شما را بردند.

با بزرگ کردن یک خوک در حالی که 1 سال است ، من به طور تصادفی پول سرمایه گذاری می کنم ، اما هر هفته باید 200 باشد. در پایان سال ، به دلیل همه مبارزات خانواده ، او دست خود را شکست ، سعی کرد که خوک را بزند تا به آنجا برگردد مادرش در جشن تت روی یک خوک سبک دقیقاً 100 هزار را بیرون آورد ، اما کل کاغذ پر از گلوله بود.

3 پسر ، برای هر كدام یكی ، خوكی كه بزرگ كردم به كسی اجازه نداد كه این را بفهمد ، اما بچه ها هنوز هم آن را گرفتید تا مرا اذیت كنند. هرکسی که گرسنه باشد و همه پول را بخورد نیز از من التماس می کند ، من آن را به شما دادم ، اما چگونه این کار را انجام می دهی؟ حالا همه آن را انکار می کنند ، بنابراین او به طور خلاصه او را جذب کرد و همه خوک های من را برد ، درست است؟، مرد جوان فوراً با جامعه آنلاین به اشتراک گذاشت.

در پایان سال ، پسر برای پول گریه می کند

تصویر

در زیر این پست نظرات زیادی برای این شخص ارسال شده است. ناامیدی ، هشدار و همدلی وجود دارد. “وقتی دانشجوی پاره وقت بودم ، این احساس را داشتم ، همین دیروز 300،000 جمع کردم ، اما امروز فکر کردم 170،000 است ، در حالی که تقریباً 3 ماه بزرگ می کردم ، ای عزیز” “من آلمان را می شناسم. چند خوک می گذارند. ضرب و شتم از رفتن به مدرسه هنوز دقیقاً 400000 گریه در مدت 3 روز بدون پایان دارد. “، … داستانهایی هستند که وقتی با پسر در یک وضعیت قرار داشتند به اشتراک گذاشته شده اند.

این مورد وقتی زندگی با دوستان یا آشنایان جدید غیر عادی نیست. به خصوص برای دانشجویان ، هنگامی که در یک محیط جمعی با افراد زیادی زندگی می کنید ، افزایش هوشیاری و محافظت از دارایی های شخصی ضروری است تا مانند یک دوست بالا با یک پرونده “تلخ” روبرو نشوید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *