در پایان بیانیه “سرسخت” ، شایعه 27 ساله شوهر سابقش لو کوئن مورد انتقاد قرار گرفت.

در پایان بیانیه “سرسخت” ، شایعه 27 ساله شوهر سابقش لو کوئن مورد انتقاد قرار گرفت.

[ad_1]

در روزهای اخیر ، ناگهان اطلاعات مربوط به زیبایی کام دان مورد توجه مردم قرار گرفت ، وقتی که صحبت از شایعه قرار ملاقات با تاجر دوک هیو – شوهر سابق لو کوئن – می شود. “عاشق جوان” شوهر سابقش لو کوئن.

در پایان

کام دن شایعاتی راجع به قرار ملاقات با تاجر دوک هیو دارد.

هنگامی که شایعات قرار ملاقات قرار گرفت ، کام دن صحبت کرد تا تأیید کند که او فقط دوست و برادران نزدیک با تاجر دوک هیو بود. این زیبایی ، متولد سال 2002 ، استعداد و اندیشه اندیشی غول 27 ساله را تحسین می کند و بدون برنامه ریزی برای بیرون رفتن فقط برادران نزدیک محسوب می شود.

لازم به ذکر است که پس از آن کام دن به طور متناقضی به رسانه ها پاسخ داد و تأیید کرد که او و تاجر ازدواج نکرده اند ، اگر آنها عاشق یکدیگر شوند ، هیچ مشکلی وجود ندارد. همین تناقض بود که باعث شد مردم “سنگسار” او را توجیه کنند. حتی بسیاری از کاربران شبکه نیز برای “حمله” به صفحه شخصی آن مراجعه می کنند.

در پایان بیانیه

کم دن دن با یک تاجر دوک هیو در یک عروسی ظاهر شد.

در برابر انتقادات از کاربران اینترنتی ، خانم زیبایی ویتنام سکوت خود را حفظ کرد ، اما تمام اقدامات او هنوز هم توجه بسیاری از مردم را به خود جلب می کند. به تازگی ، با حضور عجیب و غریب در رویداد “نشستن ستاره آبی” عصر 6 ژانویه ، پاهای بلند متولد سال 2002 ، روی فرش قرمز ظاهر شد ، که دامن های تنگ و آرایش زرق و برق دار به تن داشت.

در پایان سخنان

کام دن در یک رویداد شبانه در 6 ژانویه ظاهر شد.

کم دن دانسته شده است که به عنوان یک شرکت کننده با زیبا ترین چهره در مسابقه زیبایی ، از طریق هر عکس پر از جذابیت و زیبایی خود را نشان می دهد.

در پایان

او زیبایی و اندام خود را بر روی فرش قرمز نشان می دهد.

کام دن در صفحه شخصی خود تصاویر کاریزماتیک را با این عنوان به اشتراک می گذارد: “دیشب شما الهه شدی تا از خودت محافظت کنی”. خط پنهان این زیبایی 19 ساله باعث می شود مردم حدس بزنند که به نظر می رسد هنگام بیرون رفتن با شوهر سابقش لو کوئن ، در اولین موج های زندگی او بسیار راحت است.

در پایان

در پایان سخنان

در پایان بیانیه

تصویر کل بدن توسط کام دن در صفحه شخصی خود نشان داده شده است. عکس توسط FBNV

همچنین برخی نظرات مبنی بر اینکه بی توجهی به لباس کام دن دست و پا گیر است و ظاهر او کمتر جذاب است. اگرچه لباس کاملاً قابل توجه است ، اما لوازم جانبی زیاد افراد باعث می شود که مردم بیش از حد یک لباس منطبق و لوکستر باشند.

در پایان سخنان

زمان کام دان برای لباس پوشیدن در این رویداد نیز با اختلاف زیادی در مسابقه روبرو شد.

در این لباس ، زیبایی سعی می کند تمام نقاط زیبایی را در بدن خود نشان دهد ، اما شلوار و پشت باعث ضخیم به نظر رسیدن پاها می شود. به نظر می رسد وقتی او روی فرش قرمز این زیبایی قدم می گذارد ، این زیبایی نه تنها به اندام زیبایش احترام نمی گذارد ، بلکه مورد انتقاد بیشتری قرار می گیرد.

در پایان بیانیه

در پایان بیانیه

در پایان

در پایان

لباسهایی که پاهای بلندی مانند این لباس دارند و به عنوان زیبایی با اندامی زیبا شناخته می شوند ، بر مزیت بدن شوهر سابق “شایعات شایعه” لو Quyen تأکید می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *