در پایان اتهامات غیرمسئولانه ، بازیگر هوانگ آن توسط بهترین دوست همسر سابق خود در معرض خشونت قرار گرفت

در پایان اتهامات غیرمسئولانه ، بازیگر هوانگ آن توسط بهترین دوست همسر سابق خود در معرض خشونت قرار گرفت

[ad_1]

هوانگ آن بازیگر و همسر سابقش هنوز هم پس از طلاق سر و صدا ایجاد می کنند که زن و شوهر بعدی هستند. به نظر می رسید ازدواج بازیگر هوانگ آن و همسرش در آن سوی اقیانوس از ویتنام به پایان رسیده است ، اما اکنون وقتی این دو دائما در یک شبکه اجتماعی با هم مشاجره می کنند ، سر و صدا ایجاد کرده است. پس از ظهور اطلاعات در مورد طلاق ، همسر سابق Hoang Anh بازیگر – Quynh Nhu صحبت کرد تا هویت واقعی شریک زندگی خود را برای سالها نشان دهد. بر این اساس ، کوین نوو ادعا می کند که هوانگ آن با استفاده از گرین کارت برای رفتن به ایالات متحده و غیرقابل مسئولیت در قبال فرزندانش ، همسرش را فریب داده است ….

دیگر هیچ اتهامی غیرمسئولانه ای وجود ندارد ، بازیگر هوانگ آن توسط بهترین دوست همسر سابق خود در معرض خشن بودن قرار گرفت

ازدواج هوانگ آن با کوئین نو بود. عکس توسط FBNV

قبل از اتهامات علیه همسرش ، هوانگ آن توضیح داد و تایید کرد که اطلاعات همسر سابق وی جعلی است. در همان زمان ، بازیگر “برنج چسبنده” نیز از مخالفت با همسر سابق خود نمی ترسد که همه درگیری ها در روابط آنها به دلیل حسادت کورکورانه همسر سابق او است ، در عین حال او همچنین فاش کرد که همسرش حتی پسرش را کتک می زند زیرا او از شوهرش عصبانی بود و با پدر پیرش پراکنده بود.

بسیاری از هنرمندان در مورد حفاظت و دفاع از هوانگ صحبت کرده اند مانند بازیگر Hong Tuan، Le Be La، NS Hong Wang، Min Luan، …

پدر شوهر سابق هوانگ آن سپس تأیید کرد که دامادش بی احترامی کرده ، بدون اینکه کسی به کسی حرفی بزند ، از خانه بیرون رفته یا حتی گفته است که از دخترش دفاع نمی کند اما می خواهد عمل کند. اعضا برای حل مشکل بدون نیاز به پنهان کردن و سپس “افشای پیراهن بیننده” هنگام افشای عقب و جلو در رسانه های اجتماعی باز می گردند.

پایان اتهامات غیرمسئولانه ، بازیگر Hoang Ann توسط بهترین دوست همسر سابق خود در معرض ماهیت توهین آمیز خود قرار گرفت 2

پدرشوهر کوئینو نو از عصبانی شدن بازیگر هوانگ آن در شبکه های اجتماعی بسیار عصبانی است. عکس توسط FBNV

به تازگی ، دوست نزدیک کوین نهو ، کمدین کوآ فام ، نیز جایگزین دوست پسر خود شد تا آنچه را که هوانگ آن به اشتراک می گذارد ، برای مطبوعات فاش کند ، کوین نوو را به وحشت متهم کرد و وقتی بسیاری از مردم خواستار دفاع او شدند ، شوکه شد. شوهر سابق.

علاوه بر این ، این مرد همچنین تأیید کرد که کوین نوو بعضی اوقات نگرش خود را نسبت به پدر همسرش ابراز می کند ، اما او فردی صریح و مستقیم بود. هنگامی که شوهر و پدرش به ایالات متحده مهاجرت کردند اما انگلیسی صحبت نمی کردند ، کوین نهو مراقب همه امور بود.

پایان اتهامات غیرمسئولانه ، بازیگر هوانگ آن توسط بهترین دوست همسر سابقش فاش شد 3

بهترین دوست نشان می دهد که هوانگ آن هنگامی که هنوز در ویتنام بود با همسرش “دست به دست هم داد”

لازم به ذکر است که خوآ فام همچنین فاش کرد که هوانگ آنه همچنین به همسر سابق خود که در ویتنام داخل کمد افتاده بود مورد ضرب و شتم قرار گرفت. بازیگر “برنج چسبناک برنج چسبنده” نیز به عدم حمله به فرزندش متهم شد اما او را ترک کرد تا یک بطری شیر را برای نوشیدن برد و به رختخواب برود. او صحبت کرد و گفت آیا بازیگر هوانگ آن جرات می کند تأیید کند که 100٪ عاشق همسرش است و جرات می کند تأیید کند که هرگز رابطه ای نداشته است.

این کمدین تأیید کرد که هوانگ آن یک شیشه مشروبات الکلی به پدر و مادر همسر خود خریداری کرده است ، اما کوین نوو او را به آمریکا منتقل کرده تا زندگی خود را تغییر دهد بدون اینکه نام او را ببیند.
در حال حاضر ، اطلاعات مربوط به ازدواج بازیگر هوانگ آن و همسرش از آن طرف اقیانوس از ویتنام همچنان در حال رفت و برگشت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *